Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Ostatní -> Běžná rutina

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Běžná rutina

Brazilská věznice a pár štiplavých facek pantoflem. Zřejmě se jedná o uvítací ceremoniál.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 27 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

To je život v piči, neželáš si nič iné iba smrť tých čo ti toto robia (aj omnoho horšie) alebo svoju vlastnú smrť Smajlík 45 toto proste nechceš Smajlík 45 Smajlík 45 Smajlík 45

Žit 4.20 (213) 23.05.18 09:32

A teď si představ, že ti dementní Češi platí svým vězňům jídlo, samozřejmě střechu nad hlavou, dozor, školy a všelicos možné a sami Češi pak chodí celý měsíc do práce a dostanou za to ubohých např. 25 nebo 30 tisíc korun, nevím to přesně. Tak co je tohle za systém? Smajlík 5 Vždyť pitomá televize stojí třeba 25 tisíc a já mám na posranou televizi vydělávat měsíc? Smajlík 5 Tak to je hodně ošklivý vtip. Smajlík 5 Fakt jste se tam v ČR posrali, to vám povím. A ještě se tváříte spokojeně, máte tam meaky Cigánů a vítáte imigranty. No vy jste vážně úplně na hlavu. Do hoven s vámi, socky cikánské. Smajlík 45

chicony 4.53 (34) 24.05.18 01:50

totenkopf ss Poslední koment,souhlas.Člověk by se měl umět chovat a pak by mu bylo chováno. Smajlík 7

sanitar 5.00 (2) 23.05.18 14:44

Tomu říkám basolenka jako víno.

Žit 4.20 (213) 23.05.18 09:32

A teď si představ, že ti dementní Češi platí svým vězňům jídlo, samozřejmě střechu nad hlavou, dozor, školy a všelicos možné a sami Češi pak chodí celý měsíc do práce a dostanou za to ubohých např. 25 nebo 30 tisíc korun, nevím to přesně. Tak co je tohle za systém? Smajlík 5 Vždyť pitomá televize stojí třeba 25 tisíc a já mám na posranou televizi vydělávat měsíc? Smajlík 5 Tak to je hodně ošklivý vtip. Smajlík 5 Fakt jste se tam v ČR posrali, to vám povím. A ještě se tváříte spokojeně, máte tam meaky Cigánů a vítáte imigranty. No vy jste vážně úplně na hlavu. Do hoven s vámi, socky cikánské. Smajlík 45

chicony 4.53 (34) 24.05.18 01:47

Smajlík 5 Smajlík 7 Smajlík 5

Spičihněv 3.79 (138) 22.05.18 22:26

Furt lepší, než odpaněná prdel Smajlík 30 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

Ivory 3.67 (21) 22.05.18 21:13

To sú všetko frajeri 50 na jedného. Ku stene a zastreliť ani do väznice neposielat

sukh 4.36 (22) 22.05.18 20:54

Vyzera to, ze tych faciek bolo viac, ako par Smajlík 34

ado11189 2.75 (4) 22.05.18 20:08

To je život v piči, neželáš si nič iné iba smrť tých čo ti toto robia (aj omnoho horšie) alebo svoju vlastnú smrť Smajlík 45 toto proste nechceš Smajlík 45 Smajlík 45 Smajlík 45

lokohoko 3.00 (21) 22.05.18 20:03

Výprask pantoflem.. Do prdele, zasmál jsem se.. Smajlík 43 Smajlík 5

PanSurmaj 2.60 (5) 22.05.18 18:33

tadi taki fasujou to biste cumeli co se deje v jiricich tam biste chcipli chrapouni Smajlík 59

Nauč se radši pořádně pasát a nedělej tady furt machra, myslíš si, že jsi tím zajímavej ty degeši?

Míša W. 3.77 (26) 22.05.18 19:41

Pičus co komolí češtinu a hraje si na negra.Aby ti to zůstalo.

Howador 0.00 (0) 22.05.18 20:43

Vzdyt je to vsechno jeden kokot urcite

Howador 0.00 (0) 22.05.18 20:44

Cigani jsou stejny mrdky jako nackove totenkopfe zasrany Smajlík 47

PanSurmaj 2.60 (5) 22.05.18 21:39

Zase jen fasisticki prasata us ste nam ublizili dost nechte nas bit ubozaci

Ty jsi ubožák ty vole

všecki romale tadi sou jeden a ten samí keket a to cikáskíPrinceOffPersia Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 30

PanSurmaj 2.60 (5) 22.05.18 23:28

ti totenhonc vicitaj nekomu pravopis ti pasat vijebani chrapunski di si dat knedliki a dogracni ti taki drz licu ti mrtko nebo reknu brachum v osade ve slovensku a uvidis

Do osady patříš, to je pravda, opičko

PanSurmaj 2.60 (5) 23.05.18 15:13

nacku zasrany prohrali jste valku, uz se nikde nechytate a ani nebudete. Smajlík 43 Smajlík 59

PanSurmaj 2.60 (5) 23.05.18 15:14

Cikan z osadi je vic nez nacek

Najednou píšeš skoro normálně, to je divný, čím to asi bude?

Cigoše nemá ráda podle mě tak 90% obyvatelstva, tak já nevím, jak je to tím ,,náckovstvím,, V životě jsem nepotkal člověka, který by o nich řekl něco dobrýho. Lidi je odsuzují za to, jací jsou a jak se chovají: drtivá většina nepracuje, vysávají tenhle stát na různých soc. dávkách a KRADOU, vždyť jsou jich kriminály plný..... Smajlík 59

Howador 0.00 (0) 23.05.18 21:30

tomas pravdu, ale komouse a nagly (coz je jedna svoloc) nema taky rad nikdo normalni ZMRDEEEEEEEEEEEE Smajlík 43 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59

průša 4.21 (57) 22.05.18 18:18

to je alespon vězení Smajlík 2 škoda že tady se mají jak v bavlnce...

To jo no.. pak by si to rozmysleli se tam vratit by pak sekali latinu Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 2



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 34.227 ms