| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Ten pocit, když s tebou druhá strana nezdílí chuť ekologicky likvidovat použité pneumatiky.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Zapálený Rusák (14281x)
Extrémní hovada na dálnici (17089x)
Winner! (16634x)
Tanečník roku (17906x)
Kravka s míčem (16150x)
Beatboxer doma před kamerou (16670x)
Mladí rappeři (14519x)
Prostřelená koza vzduchovkou (15160x)
Policajti v aute v akcii! (16040x)
Postižená spolucestující v letadle (17021x)
Krtina? (14755x)
Ticho v soudní síni! (18608x)
Chlapci popíjali Vodku a potom . . . (18709x)
Kdopak je to zavolantem? (13122x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
A v ČR lidi s klidem žerou kebab.
Pokud není
před výplatou a mohou si ho dovolit. 
Všechno je to jedna pakáž, ale je sranda, jak se
mezi sebou dojebávají 

Nadhera, být tak na straně Izraelců se svojí
odstřelovačkou a prostřelovat palestinským cigošům
kolena. 
No jo, chránili hranicu-horiaca pneumatika ostala
na správnej strane 

Ja že tú pneumatiku idú hodit nanho aby sa
netrápil 

Kam ho nesou? Hořící pneumatika byla opačným
směrem! 
jako že jedna strana pálí pneumatiky, a druhá má
zbraně?
Kurde .. kde oni vždycky vezmou tak rychle
nosítka?? 

nějaký 225x45x18, lehce jetý, tak beru, ale oni s
tim raději zatopí.... 
Kdyby ti cigoši chodili do práce tak tam nemaj
takový problémy co dělat ve svém volném čase...

A v ČR lidi s klidem žerou kebab.
Pokud není
před výplatou a mohou si ho dovolit. 
Ja by som ti mrdovinu ako kebab-burger nikdy
nezežral,píčovinu! Nikdy bych to nedal do
papule,ževraj to v číne vyrábajú z chlpov a vlasov
miestnych rómov.Pičovina,fuj,to radšej kapustné
halušky ze žinčicú od tunajšieho valacha !!!!!!!!!


Moc se s nima serou. Párkrát přeletí letadlo s
napalmem a vojáci můžou jít domů. 

To je luxus
tupý negr krade pneumatiku
a chytne to od snipera
