| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Bota dole, to bude asi problém.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Producíroval se na silnici - nepřežil! (17973x)
Mladík skoncoval se životem oběšením (25265x)
Dítě á eléktrica (40507x)
Zabil se pádem ze žebříku (26233x)
Poprava ukamenováním (46624x)
Noha svlečená z kůže (18745x)
Snídaně pro štěňátka (24125x)
Nehoda v servisu (27542x)
Psí jatka (24878x)
Lidé po nehodě (19499x)
Jingle Ballz (20777x)
Smrt ve škole (30965x)
Povánoční mixíček (25288x)
Psychopat na ulici *2* (17521x)
Popravička v lese (27256x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Kdyby vybíral dvacku za fotku s ním, tak si vydělá
na protézu...amatér 
Já bych teda rekl ze to je velkej problem vis jak
mu ta noha smrdi ? Lepsi kdyby tu botu mel 

"Bota dole, to bude asi problém." Kdepak, botu hodis do pracky a jde se dal...

Si hraje na chudáka,já nemám nohu litujte mě 
to znam. jednou jsem si vazy v kolene taky pretrhnul

kvalitní značka
když vydržěla srážku z
blbcem a urvala mu nohu


ale zase je super, že to má pořádně zdokumentovaný
od více lidí a může si potom vybírat do sestřihu
ty nejlepší záběry 

Kroutí se tam jak stará při porodu. 