| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Zábavní pořad moderovaný Markétou MrdMayerovou a Slávkem ÚchylBourou měl něco do sebe. V tomhle veledíle se parta pošahanců snažila přesvědčit opačné i stejné pohlaví, že s ním má jít na rande. Plnily se různé úkoly a nakonec se dvojice dohodla, jestli spolu půjdou, nebo ne. Devadesátá léta byla zajímavá doba!
Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.
Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.
Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Padej dolu (30469x)
Rusko, to je životní styl (18162x)
Nasraná manželka (27790x)
Utíkej, to dáš (16189x)
Spadlo jim to (16871x)
Kreténi (15763x)
Vysrali se na něj (25151x)
Býk opět za jedna (12825x)
Dementi z Číny (17023x)
Blbečkové na víkend (16312x)
Facka za 4 míče (22466x)
Zavalený rikšou (13324x)
Domácí úprava jazyku (13824x)
Býk opět vítězí (15860x)
Odehnal medvěda (16283x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
som agresor, ale toto je uz na mna prilis 

MORE HLOUPE GADZE
CIKANI TAM NEJSOU
ZADNI PROTOZE MNEJI SOUDNOST TIHLE GADZE VEVIDEU
NEJENZE SE STRAPNOVALI PRED NARODEM PODLE MNE BI
GADZE SEZRALI I HOVNO ZA 500 KC MORE

Jak na toto mohl někdo koukat dobrovolně??? 
To je masakr! Chci to vidět. Minuta a čtvrt je prostě málo. Pošle někdo Link...
Jestli máte zájem o další takovej bizár, tak
doporučuji na youtube zadat.... Harpyje neznalé
pyje, viskočí vám tam toho mraky, já už na to
nemám
ty píčo ja napsal viskočí, wtf tak to se vážně
stydím ale video stále doporučuji 

aki sa ti pačia chlapi? mourovatý :D :D :D

No je to bída, ale dívám si na chlapca, a co by si představoval? Jinak TV šou na Nově jak má být, škoda že to nahradily TV zprávy

vy debilové nevidíte že jsou ty holky na tripu?
mrkejte na ty lesklý oči a zvětšený zorničky
jim tam před show
nakapali pár kapiček libovýho LSD a pak tam s něma
natáčeli tydlencty srance aby byla sranda


Dostal jsem rakovinu hovna. Doktor říkal, že mi
musí amputovat moje hovno 
dopičeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to je výběr
No neni se cemu divit ze Slava ted jezdi taxikem

Vy idioti! To byla krásná doba! A pak skončila demokracie...

hahaha nemate viac dielov tejto sondy do hlbin
ceskej duse? 

na youtube je toho víc a jsou tam větší perly
cotokurwadoprdele bylo ty krávo wole bláho ty
prúšo wole ???

Adresa bydliště pana inženýra Bureše je veřejné známa, myslím že není potřeba ji opakovat ale i tak Vám děkuji
Občas je potkávám ve sněmovně když jdou za Burešem na návštěvu do kanclu, je to vážně hnus, věřte mi
Omlouvám se, jsem pouze člověk a dělám také občas drobné chyby, narozdíl ale od pana Bureše který dělá životní chyby to umím přiznat