Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Rande - Mrduchtivé čubky devadesátých let

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Rande - Mrduchtivé čubky devadesátých let

Zábavní pořad moderovaný Markétou MrdMayerovou a Slávkem ÚchylBourou měl něco do sebe. V tomhle veledíle se parta pošahanců snažila přesvědčit opačné i stejné pohlaví, že s ním má jít na rande. Plnily se různé úkoly a nakonec se dvojice dohodla, jestli spolu půjdou, nebo ne. Devadesátá léta byla zajímavá doba!





Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.




Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 91 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

som agresor, ale toto je uz na mna prilis Smajlík 39

MORE HLOUPE GADZE Smajlík 5 Smajlík 31 CIKANI TAM NEJSOU ZADNI PROTOZE MNEJI SOUDNOST TIHLE GADZE VEVIDEU NEJENZE SE STRAPNOVALI PRED NARODEM PODLE MNE BI GADZE SEZRALI I HOVNO ZA 500 KC MORE Smajlík 5 Smajlík 5

Strana:1 2
marex100 2.43 (14) 16.11.17 12:21

To je vasa vyzitka ČEŠI!!!!!!!!!

marex100 2.43 (14) 16.11.17 12:21

typický Čech.... Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

blablabot 0.00 (0) 15.11.17 09:50

Jak na toto mohl někdo koukat dobrovolně??? Smajlík 39

hubiss 2.71 (14) 13.11.17 19:57

Ošklivý lide Smajlík 48

cf55ed 3.63 (16) 13.11.17 18:58

To je masakr! Chci to vidět. Minuta a čtvrt je prostě málo. Pošle někdo Link...

Čmoudik 3.86 (7) 13.11.17 16:54

Dobrý zoufalci Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Koza 3.00 (4) 13.11.17 14:10

Jestli máte zájem o další takovej bizár, tak doporučuji na youtube zadat.... Harpyje neznalé pyje, viskočí vám tam toho mraky, já už na to nemám Smajlík 5 Smajlík 5

Koza 3.00 (4) 14.11.17 21:11

ty píčo ja napsal viskočí, wtf tak to se vážně stydím ale video stále doporučuji Smajlík 5

beliard 4.00 (5) 13.11.17 12:33

aki sa ti pačia chlapi? mourovatý :D :D :D

SMIRAK 4.25 (4) 13.11.17 09:43

No je to bída, ale dívám si na chlapca, a co by si představoval? Jinak TV šou na Nově jak má být, škoda že to nahradily TV zprávy

Ani to nedokukám, fujtajbl.

just do it 5.00 (3) 12.11.17 22:52

mourovatý Smajlík 30

martinko91 3.00 (4) 12.11.17 21:40

tie češky Smajlík 5 Smajlík 5

cabanator 4.56 (9) 12.11.17 21:40

Priste sem dej kolotoc nebo riskuj Smajlík 42

DVCE 5.00 (9) 12.11.17 20:32

vy debilové nevidíte že jsou ty holky na tripu? Smajlík 31 mrkejte na ty lesklý oči a zvětšený zorničky Smajlík 37 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 jim tam před show nakapali pár kapiček libovýho LSD a pak tam s něma natáčeli tydlencty srance aby byla sranda Smajlík 41 Smajlík 51 Smajlík 42 Smajlík 42

iuw25735 3.81 (31) 12.11.17 18:25

Dostal jsem rakovinu hovna. Doktor říkal, že mi musí amputovat moje hovno Smajlík 8

vanplus 4.32 (25) 12.11.17 19:59

trochu nesmysl ne? Smajlík 19

iuw25735 3.81 (31) 13.11.17 07:09

ne Smajlík 34

baraka99 5.00 (3) 12.11.17 17:39

dopičeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to je výběr Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

No neni se cemu divit ze Slava ted jezdi taxikem Smajlík 42 Smajlík 42

chicony 4.53 (34) 12.11.17 17:18

Hnus blbej hnus Smajlík 7

H0PE 4.40 (5) 12.11.17 17:16

Vy idioti! To byla krásná doba! A pak skončila demokracie...

homo15 4.00 (35) 12.11.17 16:30

Smajlík 31 Smajlík 31

kanara 3.00 (4) 12.11.17 14:56

hahaha nemate viac dielov tejto sondy do hlbin ceskej duse? Smajlík 19

jarva 3.44 (43) 12.11.17 15:14

na youtube je toho víc a jsou tam větší perly

cotokurwadoprdele bylo ty krávo wole bláho ty prúšo wole ??? Smajlík 37 Smajlík 40 Smajlík 39

PETRKADAN 0.00 (0) 12.11.17 14:33

Jedličkův ústav :-/ Smajlík 55

Kalousek 3.73 (11) 12.11.17 14:36

Adresa bydliště pana inženýra Bureše je veřejné známa, myslím že není potřeba ji opakovat ale i tak Vám děkuji

bllll1488 3.53 (30) 12.11.17 14:13

to je seznamka agresorů? Smajlík 5 Smajlík 5

romek20 0.00 (0) 12.11.17 13:25

ty kundy jsou z ustavu ne? Smajlík 55

Kalousek 3.73 (11) 12.11.17 14:09

Občas je potkávám ve sněmovně když jdou za Burešem na návštěvu do kanclu, je to vážně hnus, věřte mi

Ty si dobrá sňemovňa Smajlík 5

Kalousek 3.73 (11) 12.11.17 14:46

Omlouvám se, jsem pouze člověk a dělám také občas drobné chyby, narozdíl ale od pana Bureše který dělá životní chyby to umím přiznat

Luqess 4.00 (7) 12.11.17 11:18

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

smackdown88 4.75 (16) 12.11.17 10:34