Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Diagnóza BMW

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Diagnóza BMW

Kosovský kápo koupil BMW M3 E46 a vyrazil machrovat do ulic města Priština.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 69 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Twl slovák dostal něco na splátky v áčkách Smajlík 59 Smajlík 5 Smajlík 44 Smajlík 43 Smajlík 45

SAVIDITE CIKANOVI CO MORE Smajlík 48

pekne video taky mame doma bmw akurat skoda ze se mu nic nestalo a autu taky moc ne i když prez tou rychlost tomu nechapu jak ze se takmer nic nestalo

hanzmann 5.00 (2) 03.11.17 14:58

tak to je original kokot Smajlík 40 Smajlík 42

mladisrbin 3.40 (5) 02.11.17 16:48

Som sklamany, pustal som si to s nadejou, ze si zlame vazy. Lebo plati, ze mrtav shiptar je dobar shiptar.

mikrobrko 4.40 (5) 30.10.17 20:56

škoda, že se nezabil cigán

CaLgArY~KiD 6.00 (124) 30.10.17 16:02

auto možeš mať ake chceš ked si raz kokot tak si no Smajlík 5

Howador 0.00 (0) 29.10.17 14:08

Bmw je pro cikany a hopiky Smajlík 42

Ivory 3.67 (21) 29.10.17 08:11

No pofrajeril Smajlík 5

Řezák 5.00 (1) 28.10.17 21:22

Prase Smajlík 47

Falky 3.55 (33) 28.10.17 20:35

Chlap s malým penisom a rozbitym autom... Keby jazdil fabiou, bol by to len pepik s malým penisom Smajlík 42

bajker 0.00 (0) 28.10.17 19:44

Ve finale tam poslat plne nalozenou Tatru... Smajlík 1 Smajlík 1

pitrs85 4.83 (6) 28.10.17 18:30

Měl si rozbít hubu magor jeden

průša 4.21 (57) 28.10.17 17:58

Krása to jsem si musel pustit dvakrát Smajlík 2

hubiss 2.71 (14) 28.10.17 17:54

Blba hlava a nadupana kara to nejde k sobe Smajlík 2

honzatrx 4.03 (38) 28.10.17 12:31

Tohle je dost starý model BMW, takže buď je video staré nebo si ten mamlas koupil nějakou bazarovku. Každopádně typický malý obtloustlý zakomplexovaný blbeček se zakrslým pinďourem, který si musí dodat ego, no holt to neklaplo Smajlík 10 Smajlík 5

ty se nějak vyznáš, vlastní zkušenost? Smajlík 42

honzatrx 4.03 (38) 29.10.17 16:12

to zeman: Komiku já mám 198 cm, 120 kg, noha 49. Ale že ty ses hned ozval, zjevně potrefená husa, co Smajlík 5 Smajlík 42 Jo a jezdím zásadně v amerikách, nyní Dodge RAM 2500, protože chci mít pohodlí a nemačkat se v prťavých plechovkách.

Polibmi 5.00 (4) 28.10.17 10:53

U mě jsou to všechno popelnice

XBOA 4.25 (4) 28.10.17 10:30

Tak to me strasne mrzi ze to prezil, typ techto lidi patří do jinyho oddeleni Smajlík 7 Smajlík 7

havran88 4.14 (14) 28.10.17 09:56

Smajlík 43 kokot Smajlík 43 Smajlík 42

iuw25735 3.81 (31) 28.10.17 07:01

Mě se líbí, jak v tom ten člověk jede a tváři se jako kdyby to zajímalo všechny okolo, přitom mají řidiče bavoráčků všichni v píči, protože jsou to jen socky v naleštěný bídě. Smajlík 1

řekl píčus co čumí na auto z autobusu Smajlík 5 Smajlík 42

iuw25735 3.81 (31) 28.10.17 19:53

V autobuse jsem seděl naposledy tak před 15ti lety. Já jezdím GTRkem, to je jinačí jízda. Smajlík 5 Smajlík 42

iuw25735 3.81 (31) 29.10.17 13:16

Až k vánocům brácho, až k vánocům. Smajlík 2 Napíše se to zase na firmu a ušetří se na daních.Smajlík 5 Stejně je divný proč člověk co bere 20 v hrubím, odvádí skoro snad třetinu na daních a pojištěních, když nemá pomalu ani na máslo a člověk co vaří měsíčně miliony, odvádí po všech ojebávkách státu sotva pár procent. Rozumíš tomu systému kámo? Já teda moc ne, ale vyhovuje mi to. Smajlík 10

iuw25735 3.81 (31) 29.10.17 16:31

Pravda život se se mnou moc nemaže, ale už jsem se smířil, že to nebudu mít lehký.

Nezabil se takze video o hovnu Smajlík 42

Rotak1 5.00 (2) 28.10.17 00:32

Twl slovák dostal něco na splátky v áčkách Smajlík 59 Smajlík 5 Smajlík 44 Smajlík 43 Smajlík 45

duran 3.63 (73) 28.10.17 02:05

dalsi cesky kokot co chce ban a potrebuje novy nick ??? TO fakt si taky kokot co ta nenapadne nieco ine deges ?

duran 3.63 (73) 28.10.17 12:44

a ty si co za dalsieho kokotka ? Dalsi najdrsnejsi na zakladnej skole ?

duran 3.63 (73) 28.10.17 14:14

pre mna za mna mozes byt aj hovno

müszi 3.55 (201) 28.10.17 14:21

Neštastný pepíci Smajlík 43szopjátok le magatoknak faszok Smajlík 42

IKTERUS 3.67 (27) 28.10.17 17:59

ON je Jaroslav Crha...po cesky Jarda Retarda...ani nevie co pise,kedze to za neho pise korektor...s dvoma ludovymi a jednou tanecnou to inak ani nejde,ze jo Jardo? Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

IKTERUS 3.67 (27) 29.10.17 10:42

retarda,daj este nejaku riekanku z materskej skoly co ta minuly tyzden naucili Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

SAVIDITE CIKANOVI CO MORE Smajlík 48

Grazel1 3.50 (4) 28.10.17 01:54

A čo jeho debilitu ? Smajlík 5 Škoda že nenajebal do stromu a nezhorel tam zaživa kurva čierna špinavá Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

müszi 3.55 (201) 28.10.17 14:17

SAVO Smajlík 5

Řekni kosovskému albánci že je cikán a poznáš co je to dávka z kalašnikovu Smajlík 31 Smajlík 5

Spičihněv 3.79 (138) 27.10.17 23:59

Už podle hudby těžký píč Smajlík 5

e 3.90 (10) 27.10.17 23:52

to ho znervóznil ten neger co pičoval s tého magiče Smajlík 61 Smajlík 48

Johnny93 4.50 (6) 27.10.17 22:22

Kurva ten má štěstí, že minul to auto před ním Smajlík 2

powerlock 4.60 (10) 27.10.17 21:58

tak co zavodnici, kdo mi rekne, kdy udelal chybu

TNT 3.31 (55) 27.10.17 22:07

Když si koupil auto. U moskviče by to nehrozilo Smajlík 29

IKTERUS 3.67 (27) 28.10.17 10:00

Ten ho nekupil,este mal cenovku na spatnom zrkadle...to si len pozical z autobazaru :-)))))))

Prcko 3.00 (2) 27.10.17 21:54

Takú by dostal po tej jebnutej hlave Smajlík 47 Smajlík 47

Mrdkuzedz 3.77 (13) 27.10.17 21:41

Smajlík 43

Žeby trenažér?

Žeby tvůj fotr?



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 13.560 ms