| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Boty dole, tohle už asi nerozběhá.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Ano,je to krv! (12908x)
Chlapca zrazilo auto (13291x)
Žiaci,musia sa učiť! (23044x)
Poistka (22219x)
Sobotní prcání(hovíne)čko (36778x)
Vzvraždená rodinka (16457x)
Už sú naložený (12226x)
Face (16526x)
Pouličná spravodlivost (18990x)
Luxusní toalety na fesťáku v Německu (24907x)
Ruské dieťa na zabíjačke (23774x)
Kluci to trochu rozjeli (26345x)
Merry Christmas a blondýnka (23557x)
Spící princezna (39769x)
Bezdomovec je mrtvy! (15097x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Ti čobolove jsou hnusní i zevnitř 

ty žurnalisti jsou strašný prasata, nezabijeme si
novináře? 

Dělat bordel na silnici to by jim šlo čmoudum

Opičky si to nafotí a pak si u toho budou honit
flaksu. 
Však ty vnitřnosti nejsou rudé. Co sežral?!
Slovák nikdy nebude první
možná tak první co
vymrdal barana nebo tak neco 
Ti čobolove jsou hnusní i zevnitř 