| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Mladá asi neumyla dobře nádobí v kaluži, tak jí maminka trestá. Prostě normální nedělní odpoledne v Somálsku.
Jízda na skůtru po třech litrech vodky (14501x)
Kácení vánočního stromu Uherské Hradiště (18949x)
Tlusťoch na dvě kola (17233x)
Stará se na něj pořádně nasrala (24185x)
Nechala si udělat originální tetování na svém zadečku (30137x)
Ruské fight dostaveníčko (18983x)
Velký cecek rapuje (21760x)
Metrix - Vánoční Koleda (16058x)
Uřvaná baba jaga v metru (13608x)
Alki David - rozhovor pro TV (15536x)
Pecka roku 2012: Peter La Anguila - El Pichy Films (25594x)
S kladivem proti hrablu (16524x)
TV Nova - Zase mrzlo! (24719x)
Domu z nálevny (13063x)
Profesionální DJ (19449x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

A my ďakujeme tej najinteligentnejšej osobe
českého národa čo natáča z telefónu na telefón, za
natočenie dokumentárneho videa každodenného života
na bežnom pražskom sídlisku 
A matka ji jde příkladem
dobrý den kozy ven

v Somálsku mají lepší telefoun než
cikorkačernábukva Žit 
To nebude v Somálsku ale někde v západní Evropě.

GADZE SVE DETI NEBOJIOU NEBO CO MORE


na tom slovensku mají fakt ještě pravěk

a to nejsem nalíčenej, mel by i mě vidět pak

Tady jsi na českém webu, tak to třeba zkus
přeložit do nějakého lidského jazyka, ty vypatlaný
čobole, faaaakt nerozumím řeči tvého kmene

nickonicko tak co sa ozyvas ty kokot ,ked nerozumies o com tam pise

koho zaujima ci rozumies,my rozumieme???pal so
pice a neotravuj... 
Tak, a teď tu o tom, že všichni lidi jsou
stejní a všichni jsou si rovní a DNA neexistuje a
evoluce taky neE


http://www.drsnysvet.cz/macetou-serezala-dceru-i-p sa-rozzurena-matka-v-akci/

Nezdá se mi, že by ta videa souvisela - oPIČKY
(LOOOOOL) je těžké rozeznat. 

A my ďakujeme tej najinteligentnejšej osobe
českého národa čo natáča z telefónu na telefón, za
natočenie dokumentárneho videa každodenného života
na bežnom pražskom sídlisku 
Ale né, další bača, kterého oprcal Maďar a pak ho
přehodil přes Dunaj..

Kde ja som to už len včera videl? 
Natáčet mobil mobilem muže jen slovák 