| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Už je to tu zase, nestartuje mi vůz. Čínské buchtě se porouchala kára.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Talentovaný hoch (17003x)
Negroidní soudce (17847x)
Nepovedená akrobacie (12251x)
Hrátky s ohněm (13252x)
Uvězněný (18254x)
Ženská bez mozku (13399x)
Nachcat, ty blbá krávo! (20601x)
Prvotřídní salto vzad (12485x)
Hloupoučká smrt (19663x)
Bij levičáka do hlavy (15446x)
Všechno nejlepší (17267x)
Pěkně na tlamu (12967x)
Cyklista a jeho pád v 60 km/h (15748x)
3 děti spáchali sebevraždu (21551x)
Vylízanej Skokan roku (15066x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Zapnula dusík.. NITRO a bouchla jí bomba. V Číně
jezdí hodně na nitro. 

Jen totálnímu kokotovi/píče se rozbije na dálnici
auto. 

Nemám náladu na film... můžete navrhnout další
nápady, které bychom mohli dělat společně ve tmě?

Tohle bych povinně pouštěl v českých autoškolách... jak u debilů na dvorku na těch dálnicích našich

To už je dneska druhé video, kdy nějakou tupou a
pochcanou píču namrdá auto a ona se proletí


Takovou akceleraci to auto nikdy nemělo 
Tak je blbá co čekala tak tohle by mě Teda nenapadlo
A ted kdo za to muze! Ta pica! Nebo ucitel autoskoly!!!
Zapnula dusík.. NITRO a bouchla jí bomba. V Číně
jezdí hodně na nitro. 

kurva prezila to mala s pekla stastie piča

tak chyba je aj tam aj tam že....ona sa mala odstaviť normalne jak človek a hlavne vpravo...a ten chuj ak dobre vidim ani nepribrzdil ani nič...si beztak menil CDčko v radiu...-.-
a ten magor nevidel to aodstavene auto?

Když se ten sráč posere, tak at aspon uhne někam
ke straně. Píča to nechá uprostřed pruhu, když o
10 metrů dál to mohla dát až ke svodidldům a ani
by moc nepřekážela. Takhle si to aspon pro příště
zapamatuje. 
A takovýho debila jsem potkal na D11, zastavil v levym pruhu na blikačky, trojuhelník nikde. Taky už jsem dojel na dálnici, ale každej normální řidič vidí, že se s autem něco děje, tak se snažim dostat do odstavnýho. Na bezmosky narazíš všude..

Nejlepší adrenalin, když se to posere při
předjíždění, pravej pruh plnej a tobě neúprosně
klesá rychlost. 
To je tak,když se telefonuje,nebo za jízdy ovláda tablet či GPS.

Jen totálnímu kokotovi/píče se rozbije na dálnici
auto. 
Ne, jen totální kokot/píča to jde prohlížet
neřku-li opravovat na dálnici. Stejně tomu hovno
rozumí. Spíš si šla jen do kufru pro kabelku a
kouká co to tam má vepředu za agregát a kam zmizel
kufr 