| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Kennan Jones, 44 let, byl v neděli napaden na vlakovém nádraží v Dallasu. Požádal skupinu mladých mužů a žen, aby přestali kouřit marihuanu. Dostal extrémně naloženo.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Těsně po dopravní nehodě *2* (26289x)
Čistý řez (26127x)
Nemilé překvapení pro pasáčka koz (24599x)
Killstrike 22! (25189x)
Úraz na vojenské přehlídce v Rusku (23126x)
Popravení policisté (20245x)
Už se nikdy pořádně nevysere (26087x)
Spadl z fichtla (15824x)
Vždyť jsou to jenom děti (35647x)
Poprava v práci (20025x)
Nemusí se za ně stydět (46057x)
Selhalo mu RPGéčko (16846x)
Psí zápas pitbulteriérů na život a na smrt (29596x)
Jumper (14922x)
Výbuch v Sýrii (16697x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Pochybuju, že k nim v klidu přišel a slušně je
požádal

Dobře mu tak, čurákovi. Drogy maj přednost. Před
fotrama, před fakanama, před vším.
Miluji černé lidi. Hlavně když mydlí europoidní
chabrusáčky s malými čuráčky. Ti z toho mají
komplex a tak se do všeho serou. To je jasný jako
facka.


Biely homo sapiens to má ťažké v tom svete zdegenerovaných amerických núl.
zase to ich 30 na jedneho bože to su retardi

Všechny ty zmrdy postřílet a víckrát by to neudělaly

Že mě nepřekvapuje, že to jsou negři.

opičky v tlupě jsou hrdinové, ale až budou
rozeseti do tvrdých krimů v USA, stanou se z těhle
vyfetovanejch hubeňourů klasická košťata, koniny a
děvky 
A pak až je budem plynovat tak se budou hrozne
divit a brečet no 
hrozný křik afrických zhulených opic 

Pochybuju, že k nim v klidu přišel a slušně je
požádal
ty blbecku bandu zfetovanejch negru s letlampama na tebe
Né nadarmo se říká: Nepožádáš bližního svého. A On požádal.

no to je banda skurvena ale jebu sa medzi sebou tak v pohode hehehehehhe
Kto by to bol povedal, ze to boli negri 
žiadny beloch neutrpel ujmu, teda winn-winn
situation. 
proste cerna ferofka Hitler vedel proc zlikvidovat
jinaci rasy a zachovat svet pro bile lidi


Ale piču bílé lidi. Jen pro ty jejich arijce, my
ostatní bysme jim posluhovaly 
pokud poradne ctes svet by byl bilej jak snih
