| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
To je tak, když lezete, kam nemáte.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Přejel ho (16481x)
Agresivní čorkař v Lidlu (20056x)
Pád z vysoké výšky (16560x)
Venezuelští gangsteří předtím a potom (22923x)
Přepadl restauraci plnou Mexičanů (22565x)
Každý máme nějaké koníčky (28069x)
Roztomilý pár (34906x)
S nožem v posilovně (28735x)
Vylezl na vysoké napětí (29990x)
Ruský hloubkoměr (18796x)
Nemáš je tam strkat (20135x)
Kompilace idiotů a nešťastníků (18329x)
Když jsi idiot,tak jsi idiot. (9745x)
Další idiot - další pracovní nehoda (10188x)
Vysokoškoláci s hollywoodskym usměvem :D (9191x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

to je píča, co tam chodí vykendávat a než doběhne k mrtvole, tak to vypne :D fakt píča
Kdyby místní sebranka negramotných děcek čuměla
pořádně, tak vidí že mu tu figurínu hodil na
auto..


to je píča, co tam chodí vykendávat a než doběhne k mrtvole, tak to vypne :D fakt píča

Dnesni omladina nema ani koule na to aby se svejm
problemum postavila celem,ujet schovat se mamce
pod sukni
Tahle planeta bude plna
narcisu,buzen,kretenu a udavacu
O normalniho
cloveka za 10 let nezakopnes 