| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Bohužel se nepřipoutal. Hasiči ho musí vystříhat hydraulickýma nůžkama. Noc nic a teď řekněte, jak se tam dostal...ten je tam, ale krásně napasovanej...
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Hádžickej drift (13734x)
Když řídí kokot (13257x)
Bacha jedu! (12978x)
Nezvládl řízení (11876x)
Srážka s taxíkem (11246x)
Srážka se škodovkou (12807x)
Těmhle neujedeš! (20009x)
Opilá ženská za volantem (12548x)
In soviet russia (11938x)
Moderní farmář (13410x)
Těsně unikli jisté smrti (14188x)
Život není GTA (15100x)
Hákem po hlavě (14035x)
Poslední hádka (14774x)
Cestou na svatbu (15197x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

To je jak když ti slováci ukradli tu klisnu za 10
000e a naporcovali ji do kufru


To je jak když ti slováci ukradli tu klisnu za 10
000e a naporcovali ji do kufru


Však hento všetko okolo,čo tam hulákalo,to boli
slováci a to v čelnom skle tá Klisňa 

ani nemôžeš,lebo na morave sa po slovensky v
škôlke ešte neučíte


A videli ste už riadiť auto slováka?
Ty nie
a vy ? 