Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> PartyLife - Kalení prdelí

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

PartyLife - Kalení prdelí

Fenečky dávají vodky na styl...asi slušnej oddíl!

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 44 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Zbytočný Americký odpad Smajlík 2

Žit 4.20 (213) 03.06.17 10:37

Jen závidíte Amíkům, že si žijou v luxusu. Né jako špinaví Rusáci a Češi. Vy kundy české, zadlužené Smajlík 4 Smajlík 60 Takže držte huby a dívejte se jak se mají lidi v Americe a jen tiše záviďte Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4

chicony 4.53 (34) 07.06.17 10:09

Pojď skočíme na panáka XD

hubiss 2.71 (14) 07.06.17 10:02

Příště do hospody jenom s trychtýřem a kalime Smajlík 42

PepeLol 3.00 (2) 05.06.17 09:24

no tento svět spěje do pořádné řiti, ale my se ještě držíme, zkurvená tupá Amerika

to by nemuselo být špatné to vyzkoušet

itb 3.63 (24) 04.06.17 17:31

Absolut Shit

?Pití alkoholu spodem? Živiny z přijaté potravy se vstřebávají v tenkém střevě, což je modelkám, ale také anorektičkám a anorektikům, dobře známé. Proto přišli na jiný způsob, jak dostat alkohol do krve a přitom z něj nepojmout jedinou kalorii. Do sklenice s alkoholickým nápojem namočí hygienický tampón a nasáklý alkoholem jej poté vpraví do pochvy nebo konečníku. Alkohol se vstřebá přímo do krve a obchází se tak proces vstřebávání kalorií. v konečníku dochází ke dráždění sliznice, což může mít dohru v podobě rakoviny. Mnoho dětí totiž neodhadne množství a zemřou na otravu alkoholem.

hubiss 2.71 (14) 07.06.17 10:04

No jo ale už vidím jak si leju do riti 10 piv Smajlík 5

DOGŔCANÝ 3.87 (63) 03.06.17 19:52

a vodka je v piči Smajlík 11

Doog1 2.50 (2) 03.06.17 19:02

A k čemu to je dobré Smajlík 37 Smajlík 37 Smajlík 37 Smajlík 37

Falky 3.55 (33) 03.06.17 16:52

Darmo, nech si každý vraví čo chce, ja by som jej tu ritku pretiahol Smajlík 29

Žit 4.20 (213) 03.06.17 10:37

Jen závidíte Amíkům, že si žijou v luxusu. Né jako špinaví Rusáci a Češi. Vy kundy české, zadlužené Smajlík 4 Smajlík 60 Takže držte huby a dívejte se jak se mají lidi v Americe a jen tiše záviďte Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4

Žit 4.20 (213) 03.06.17 11:47

Smajlík 52 Žit Smajlík 52 Smajlík 11

DOGŔCANÝ 3.87 (63) 03.06.17 19:54

žit ty musíš byť zamaskovaný slovák,inač si neviem normálne vysvetliť prečo furt nadávaš svojim do špinavých,chudobných a zadĺžených čechov ?!?!? Smajlík 34 Smajlík 48

Žit 4.20 (213) 04.06.17 02:10

Připomínám jim jaké to jsou nuly Smajlík 5 Smajlík 5

enougher 3.83 (12) 04.06.17 10:31

Spis bych řekl ze prezentujes vlastní obraz

Luckyseven 0.00 (0) 04.06.17 16:19

Ty seš špinavá piča Smajlík 40

pitrs85 4.83 (6) 03.06.17 10:02

Bejzbolku jim tam vrazit a celou

powerlock 4.60 (10) 03.06.17 09:31

stare a zname, divim se ze to tu agresori, tenhle spusob chlastani neznaji, zasrani casualove Smajlík 42 Smajlík 43

rapajda 2.83 (12) 03.06.17 00:04

Rychleji a bez kalorii se ožerou.. Anorektičky si do ty vodky daj tampon a ... Ehm :D

bublischuk 3.78 (116) 02.06.17 20:37

Pěkně blbej nápad. Pokud se neposereš do 30ti vteřin, tak pak budeš srát celou noc a žádnej endiaron ti nepomůže. Smajlík 45

Spičihněv 3.79 (138) 02.06.17 19:53

J8 bych ji radši dotankoval svým teplým bílým palivem. Smajlík 2

buccaneers 4.00 (25) 03.06.17 18:51

no pěkný gilrsboy Smajlík 5

bakterie 4.14 (14) 02.06.17 19:27

Vnitřnímu Smajlík 5

bakterie 4.14 (14) 02.06.17 19:25

V usa jim jeste nenapsali na flasku k zevnimu uziti pusou.Tudiz to ty americky kokoti a pice nepochopili. Smajlík 11pranarod kretenu.

müszi 3.55 (201) 02.06.17 22:43

Smajlík 2

Xverso 3.00 (2) 03.06.17 09:25

Snad k vnitřnímu ne?

prijebana amerika...nevedia pit palenku tak si to lejú do riti...tipujem že zachvíĺu ich budú češi nasledovať však vy sa zvyknete pchať západu do prdele nie? :D Smajlík 5

asdeas 5.00 (1) 02.06.17 19:07

A když ji tam pak strčí ocas ozere se taky? Něco jako 2v1

JohnDoe 3.67 (9) 02.06.17 19:24

asdeas: Smajlík 29 Smajlík 31

Někdy je třeba se zamyslet jestli se u takových sraček nenudíme

hubiss 2.71 (14) 02.06.17 17:43

Tak a ted na hubu

Zbytočný Americký odpad Smajlík 2

fucko 3.91 (11) 02.06.17 18:05

Zbytečný Maďarský odpad Smajlík 2

Ja som Slovák ty Árijec Smajlík 5

hubiss 2.71 (14) 02.06.17 20:33

Smajlík 34

müszi 3.55 (201) 02.06.17 22:40

Fucko:Aki mongya egy kibaszot paraszt Smajlík 10

Haunter 3.73 (15) 02.06.17 23:05

Zbyteční jsou takoví hlupáci jako ty - je to nejspíš ve Velké Británii...

Falky 3.55 (33) 02.06.17 17:22

To je všetko?

wimpy 3.63 (8) 02.06.17 17:20

Asi jinej gang.. A to vodka v prdeli nepálí jo? Smajlík 34

cert z hor 4.19 (16) 03.06.17 02:17

tak jí palí v preli večer a tebe až ráno.....co je horší Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 21.716 ms