Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Policista VS Agresivní řidič

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Policista VS Agresivní řidič

Jonathan Boyd moc dobře věděl proč se nenechat zkontrolovat. Byl na něj totiž vydán mezinárodní zatykač.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 27 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Žit 4.20 (213) 29.05.17 11:36

Debilní policajt jako všichni no Smajlík 5 Určitě bych dělal šaška v uniformě za nějakých 30 000 Kč nebo kolik ti žebráci berou. Jsou trapní a měli by vychcípat i s rodinami a na světě by byl klid Smajlík 2

PRED TEJDNEM KDIZ ME ZASTAVILI PRI PARDUBICICH TAK JSEM NA FIZLA ZARVAL PROC ME ZDRZUJE DZUNGALO ZE A ON SI MALEM NASRAL DO KALHOT Smajlík 5 Smajlík 5 JSME SE SKAMARADEM MALEM POCHCALI SMICHI A POLICISTA CELEJ CERVENEJ HANBIL SE PRED KOLEGINI Smajlík 5

Nech mě se dívat, zatímco se budeš dotýkat. Smajlík 53 Smajlík 36

PETERS09 3.50 (2) 04.06.17 12:40

profik poliš

duran 3.63 (73) 30.05.17 00:31

sterace stiraj...v ktorom kokotskom filme to bolo,v ceskom ? Hadam nie?

CaLgArY~KiD 6.00 (124) 29.05.17 21:45

a čo jako Smajlík 5

peřina 5.00 (4) 29.05.17 18:02

Policejní chvaty jsou tak nepříjemné a podle mě si v tom fízl libuje Smajlík 47

Falky 3.55 (33) 29.05.17 14:29

A potom ze co je taky veľký počet ppstrelenych čiernych políciou Smajlík 42

James89 4.00 (8) 29.05.17 13:11

U nás by to bylo tak, že by si borec toho policajta prvně začal natáčet na mobil, policajt by s ním slovně vyjednával a dopadlo by to tak, že borec by mu začal nadávat do kokotů, ohánět se zákonem a odjel do pryč Smajlík 42

Spičihněv 3.79 (138) 29.05.17 12:28

Prostě smůla Smajlík 34

Žit 4.20 (213) 29.05.17 11:36

Debilní policajt jako všichni no Smajlík 5 Určitě bych dělal šaška v uniformě za nějakých 30 000 Kč nebo kolik ti žebráci berou. Jsou trapní a měli by vychcípat i s rodinami a na světě by byl klid Smajlík 2

PRED TEJDNEM KDIZ ME ZASTAVILI PRI PARDUBICICH TAK JSEM NA FIZLA ZARVAL PROC ME ZDRZUJE DZUNGALO ZE A ON SI MALEM NASRAL DO KALHOT Smajlík 5 Smajlík 5 JSME SE SKAMARADEM MALEM POCHCALI SMICHI A POLICISTA CELEJ CERVENEJ HANBIL SE PRED KOLEGINI Smajlík 5

Žit 4.20 (213) 29.05.17 11:25

DŽUNGALO Smajlík 5 Smajlík 29 Smajlík 5

CHAZMROKAR Smajlík 5 Smajlík 43 Smajlík 30

řekl bych že to bylo naopak viď? šuline Smajlík 5 Smajlík 42 Smajlík 42

Falky 3.55 (33) 29.05.17 14:30

A potom si sa zobudil zo sna a bolela ta rit po kamarátovi Smajlík 42

jopavel86 5.00 (1) 29.05.17 14:39

Ua faatagaina le saunia e tuuina atu ai le faatinoga o lenei konekarate isi vaega na o le maliega tusitusia a le kalani. Tuuina atu i le tulaga o gaoioiga tau pisinisi e ala i lona tolu o vaega tuuina atu atoa i taimi uma le tiutetauave mo le mataupu i lalo o lenei konekarate. A nebo jinak: Táhni už do prdele a zavři za sebou.

a nebyla to tvoje matka jak si ji pigloval ?? Smajlík 5 Smajlík 5

qqaq 3.00 (2) 29.05.17 19:29

Jopavel86>Oprávněn poskytovat plnění této smlouvy jiných částech písemného souhlasu klienta. Vzhledem k úrovni činnosti třetím stranám poskytují plnou za všech okolností odpovědné za danou záležitost této smlouvy?????

sorentoboy 3.53 (15) 29.05.17 21:14

ty si stejně borec jdou bych tě rád poznal Smajlík 53 Smajlík 8

erlle 4.56 (9) 29.05.17 21:50

Už si blbečku přestaň vymýšlet, posral by ses i z měšťáka, kdy by po tobě chtěl občanku. Tu ale ty nemáš , máš jen papíry na hlavu.

Hruskamix 4.41 (17) 30.05.17 08:42

To se ani nedivim v tom tvém wartburgu 311 bych te taky zastavil Smajlík 42

Žit 4.20 (213) 30.05.17 09:14

Smajlík 5 Wartburg Smajlík 5

brigman 3.12 (17) 30.05.17 15:15

Ty jsi tak mohl jet akurát koňským povozem, plným kradených slepic, který táhla hubená prašivá herka, ty potrate začouzený.

Žit 4.20 (213) 30.05.17 16:04

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Žigulík Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 20.927 ms