| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Jdeš si takhle po přechodu a najednou tě "odcvrnke" Rusák v autě.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Harry Potter v rusku (19211x)
Brutální sestřihnutí číra (19876x)
Z prdele klika *6* (14661x)
Likvidace stromečku (14123x)
Pořádnej chlap (26917x)
Malování jednou i druhou (14863x)
Hopsající kozénky na párty (19690x)
Truchlíme za Kima (21352x)
Bus a velká voda (13010x)
Motokros (15743x)
Božská Gisele na straně spolujezdce (26410x)
Izolační pěna (19715x)
Výlet na kolech (16484x)
Děda tančí (15361x)
Hod granátem (18380x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

looooooooooooooooooooooooooooool. Doufám, že
zamrdance poslal někam do lampy


zadovka :D jinak ruce si tam dal zkusene !!
Sice ho trefila ta Toyota, ale ta za to nemůže, protože do ní trefilo jiné auto. Jenže tohle policajtům nevysvětlíš. Sedět půjde ten v Toyotě určitě

A jestli nedopadl, tak letí dodnes 

looooooooooooooooooooooooooooool. Doufám, že
zamrdance poslal někam do lampy
