| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Následky motonehody, zřejmě chyběla přilba.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Arabák pohoňuje (17950x)
Pošťuchovaní paralyzerém (22793x)
Že by konec? (21494x)
Drogy jsou špatné áno! (20619x)
Černé lázně (20941x)
Utržená bóje (22480x)
Pobrukuje si (16294x)
Beďáček (23881x)
Mňamina (15053x)
Na sračky (14735x)
Louskáček (18814x)
Arabské sardinky (15876x)
Mozek pryč (18459x)
Demontáž pumpy (19807x)
Vášnivý sběratel (19721x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Negativní reklama na čepici značky Reebok? 
nějakej troll odsud skusil zapíchnot vlaječku
?

Chci ti vykouřit ptáka, dokud mě nebudeš prosit,
abych přestal.

jak z toho filmu Vec


Dobrá kvalita pěkně hnusnýho humusu .... 
To skoro vypadá jak kdyby do něj někdo šťoural tím
klackem 

Jasná chyba motorkáře (že vůbec sedl na motorku)


Negativní reklama na čepici značky Reebok? 
nějakej troll odsud skusil zapíchnot vlaječku
?