| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Ošetření abscesu na ksichtě.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jebol na hlavu! (13705x)
Snídaně pro opravdového Agresora (31136x)
Motorkár žije! (17010x)
Z archívu jednoho z vás (29133x)
Ze světa zvířat (16531x)
Ženská žije! (18473x)
Našli ju v džungli (27821x)
Zavraždená medvedia rodinka! (17091x)
Taková menší farma (19355x)
Gangbang puke (42494x)
Snídaně je základ celého dne (24754x)
WTF ??? (23328x)
Masaker na ceste (14177x)
Nevydarená samovražda (20840x)
WARNING: Poprava s motorovou pílou! (107512x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Moc rád se dívám na tento typ videí, nevím proč..


hnus .. piča jedna.. že to nechala zajít tak daleko

Ponaučení: nestříkejte mrdku do ran na ksichtě.

Moc rád se dívám na tento typ videí, nevím proč..


Proč to propichuje? Prskanec na zrcadlo by byl
hodně zajímavej. 

Tahle videa miluji. Ještě tahání bordelu z ucha a nosu nejsou špatné kousky, a nebo červi pod kůží. Člověku je pak tak nějak veseleji, když se ho to netýká a všechno dobře dopadne.

správna svačinka pro školáka - chleba s bambínem,
viď žite? 