| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Řidič se s náklaďákem propadl.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Stěhování piana (14587x)
Mezitím v lese (13586x)
Bez klobouku bos natlouk si nos (10778x)
Řáhol - Jedu bez gumy (19701x)
Xichtem na schod (12582x)
Metro v Pekingu (12114x)
Koza jako otvírák (18742x)
I Am The Police (14125x)
Sobotní sestava na protažení a zahřátí (16859x)
Hyenismus (12224x)
Bezpečná vzdálenost (12730x)
One Last Dive (13880x)
To bylo těsný (13522x)
Na ulici bez podprsenky (34668x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
nj běžnej porblém negrů, když jim dáte techniku jako je třeba kladivo a hřebík...tohle už je na jejich myšlení moc
Náklaďák se stane přírodní památkou, jelikož to
opičky nemají čím vytáhnout


Leží tam v oboře, kolečka má nahoře 

co čekali když jsou tam jen dřevěná trámy na
kterých je naplácaná hlína

Ani mě to neudivuje. V takový zkurvený prdeli aby
bylo něco udělaný pořádně to by byl zázrak.
keby nezastavoval ako kokot ,mohol byt uz na druhej strane,tak mu treba,snad sa pouci
most - myslíte tím ty tři stromy posypaný hlínou

To je jasná když to stavěly opice 