| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Řidič se s náklaďákem propadl.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jak se krade auto? (14924x)
Waterskiing trochu jinak (9648x)
Kamion vs. vlak (11398x)
Rybaření na zamrzlém jezeře (11857x)
Odstřel 30 patrové budovy (11594x)
Greenscreens při natáčení (12760x)
Mountain bike crash compilation (10015x)
Trik s "diamantem" (14778x)
Otca chytila polícia (13946x)
Experiment s balonkem (13439x)
Vrtulníkem proti skále (12164x)
Rok 2009 na Agresorech (18164x)
Poprava (16285x)
MacGyverova propiska (16466x)
Když to na silnici klouže (12055x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
nj běžnej porblém negrů, když jim dáte techniku jako je třeba kladivo a hřebík...tohle už je na jejich myšlení moc
Náklaďák se stane přírodní památkou, jelikož to
opičky nemají čím vytáhnout


Leží tam v oboře, kolečka má nahoře 

co čekali když jsou tam jen dřevěná trámy na
kterých je naplácaná hlína

Ani mě to neudivuje. V takový zkurvený prdeli aby
bylo něco udělaný pořádně to by byl zázrak.
keby nezastavoval ako kokot ,mohol byt uz na druhej strane,tak mu treba,snad sa pouci
most - myslíte tím ty tři stromy posypaný hlínou

To je jasná když to stavěly opice 