Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Býčí zábava

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Býčí zábava

Není radno nasrat býka, tentokrát mu dal co proto.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 35 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Já tohle vždycky tak ráááád vidím jak ty býci zabíjej ty lidi

Tak tohle vždycky zahřeje u srdíčka Smajlík 44 debílek doběhal Smajlík 36

ZOUBEK 0.00 (0) 01.03.19 23:25

PROVOKOVAL, ----DOSTAL

srnec000 5.00 (1) 12.01.17 21:54

Tak tohle vždycky zahřeje u srdíčka Smajlík 44 debílek doběhal Smajlík 36

papalegba 0.00 (0) 12.01.17 19:50

chudák Smajlík 5 snad nepřežil Smajlík 2

jojanjan 5.00 (2) 12.01.17 19:19

dobře mu tak

BohyCZ 3.40 (5) 11.01.17 21:45

Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40 šikovnej bejček Smajlík 42 jen tak dál Smajlík 42

hitmanecek 4.43 (21) 11.01.17 19:47

Tak tohle zahřeje u srdíčka Smajlík 48

enzi95 4.00 (3) 11.01.17 16:55

hezky pohled na zmrda jak zdechá :)

Moles 5.00 (1) 11.01.17 01:18

V tomhle pokaždé fandím býkovi a nezklamal Smajlík 29 Smajlík 2

404ERROR 4.67 (24) 10.01.17 23:43

chytrej bycek Smajlík 40 od zacatku videa je videt ze se rozhlizi a hleda nejslabsiho jedince Smajlík 40 nasleduje tvrde k.o. na zem, na to navazuje podrbani kouli a to vse zakonceno chirurgicky presnym rezem do krcni tepny. Bycek to nedela poprvy to se pozna Smajlík 40 Smajlík 10 Smajlík 11

allahuakbhar 3.94 (16) 11.01.17 06:15

ja poseru top koment Smajlík 2 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

skartovač 3.86 (14) 10.01.17 22:35

Býček zabodoval.

kamil93 4.67 (9) 10.01.17 18:56

Bejkovina :D

Oirez 5.00 (3) 10.01.17 18:50

Toto se mi strašně líbí Smajlík 1

mates23 3.00 (2) 10.01.17 18:36

jak my na býky, tak býci na nás, dobře mu tak nemá ho provokovat, trošku mu natrhl tělo no :D :D

müszi 3.55 (201) 10.01.17 18:21

Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40Krása detail kvalita Smajlík 2tomu kameramanovy,na toto sa stále dobre pozerá aj viac krát za sebou Smajlík 36 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

jerry.23 3.85 (13) 10.01.17 18:16

Pičo dobře ho vzal do toho krku..... Smajlík 11

Henry13 3.52 (33) 10.01.17 16:02

Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40 vyborne ty bejku

Dobře mu tak opičákovi. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Škoda, že mu ten býk nerozdupal hlavu. Ale nejlepší byl stejně konec jak tam přijeli s ještěrkou.

Rolda 4.20 (5) 10.01.17 14:28

Trošku ho napích Smajlík 5 Smajlík 5

tmot 5.00 (7) 10.01.17 12:53

Ať žije býk, kokoti Smajlík 43

Shepardko 4.33 (12) 10.01.17 11:48

To už tu bylo......Jo, a snad chcípnul

cháron 3.48 (21) 10.01.17 11:06

pěkně píčo, pěkně, ten už srát býčky nebude Smajlík 29

Nehcápu tento primitivní způsob zábavy, chudáci býci jsou úplně vyděšení a těm hnědkám to patří, všechny bych je nechala zabít býkem Smajlík 47

Konyy 4.20 (5) 10.01.17 09:47

Prcněte ho na paletu Smajlík 5

Oucher 3.00 (4) 10.01.17 08:35

Nádhera!!! Díky za hezké video po ránu Smajlík 2

Jeegor 3.91 (22) 10.01.17 07:20

Obrnený záchranný voz Smajlík 43 Smajlík 43prišiel po porazeného cigáňa. Smajlík 42

pajonyr 5.00 (1) 10.01.17 07:14

doufám že chcípnul , a jestli ne tak bych mu veškerou zdrav.péči nechal uhradit protože to SÁM chtěl.... Smajlík 45

CHUDACEK BYK.

upřimně vždycky jsem fandil býkovi Smajlík 2 a podle mně je tenhle "sport" jen otom aby dal býk napiču člověku Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 PS: starý video Smajlík 10

Já tohle vždycky tak ráááád vidím jak ty býci zabíjej ty lidi

rki54394 0.00 (0) 10.01.17 01:39

Super zábava pro býka, a parádní záchranka pro tu návnadu, nebo co to bylo. K tomu se ty černý docela hodí, no né...



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 14.669 ms