| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Drželi mu palce a kamioňák to skvěle vybral.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Kur domácí - proces snášení vejce (21812x)
Bacha kope! (19701x)
Scania parking (17957x)
UPS doručuje vánoční dárky (17147x)
Blesková akce SWATu (17233x)
Nepovedený BASE Jump ze skály v Utahu (21071x)
Cirkusáci (12422x)
Špatný doskok na trampolínu (14324x)
Nehoda hasičské cisterny v Jablonci (19391x)
Postarší pánové ve výtahu (23738x)
Černá soutěž v černém tanci (21652x)
Nakládání dřeva v Rusku (26480x)
Mraveniště zevnitř (36470x)
10 retro tragédií zachycených na film (23022x)
Na kole po Rusku (15205x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Nj vítr a led :-) Musel tam mít o zábavu postaráno.
Kdyby byl o něco schopnější tak nemusel mít takhle
debilní práci. 

Napadá biely kokot a zimné radovánky môžu začať. Na letných gumách a tak...

to měl asi brzdovýho autopilota jako ten zmrd v
Berlíně 
Co ti jebe. Driftovat na snehu na kamione a udrzat
ho na ceste, to chce iny skill

Úplně normální podmínky. Ten dement jenom řídit.

Žádná hnědá čára, tak to asi nebude poprvé 
Kdyby byl o něco schopnější tak nemusel mít takhle
debilní práci. 
Nevíš oč přicházíš :-D Tohle je náhodou parádní robota ;)
To nevim. Já do roboty nechodim. Už jen ta
představa, že někde za mrzký peníz makám na někoho
jinýho a dělá se mi špatně. 
Nj vítr a led :-) Musel tam mít o zábavu postaráno.