FreeVideo.EU | PornVidea.cz | Rychlý prachy| Volná reklama| Volná reklama
Navigace:
Právě se nacházíte: Auto-moto -> Automobily -> Těžká havárie na Portugalské rally

Těžká havárie na Portugalské rally

wrc-jari-matti-latvala-ford-wrt-20080402134502.jpg

Dvojka továrního týmu Ford wrc Jari-Matti Latvala

 

Více uvnitř >>>

Jari-Matti Latvala vstoupil do Portugalské Rally skvěle – na čtvrteční superspeciálce zajel pátý čas, ale hlavně v pátek ráno dokázal zajet na prvních dvou rychlostních zkouškách dva nejrychlejší časy. Po třetím měřeném testu tak se svým Focusem WRC zaslouženě vévodil celému soutěžnímu poli s náskokem přes deset sekund na druhého Sorda.

Ve čtvrté rychlostní zkoušce však svou snahu přehnal a opravdu těžce havaroval – svůj Focus poslal přes silniční zábranu do rokle, dvacetkrát jej přetočil přes střechu a skončil 150 metrů od silnice. Jari-Matti i navigátor Miikka jako zázrakem vyvázli bez vážnějších zranění, odnesli si pouze pár modřin a škrábanců. Zato soutěžní Focus WRC je totálně zdemolovaný, z auta zbyla pouze bezpečnostní klec chránící posádku – a přesně tak to má být!


Zdroj: Auto.cz

Omlouváme se, ale videa nahraná před datem 1.1.2013 byla archivována. Smazané video 1 reklama

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 6 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 250.911 ms