Volná reklama | Volná reklama | Volná reklama
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Extrém -> Sexy princezna na metamfetaminu

Sexy princezna na metamfetaminu

b.jpg

Perník, piko, péčko, peří, pecky, párno, pedro, krystal, matro, meth, crystal meth, tschecho, speed, tina, glass, ice, yaba, crank, atd.

NEBERTE DROGY !!!

Na rozdíl od opiátů (morfin, heroin), alkoholu a sedativ, metamfetamin nevede k rozvoji fyzické závislosti, příznačná je však velmi silná závislost psychická, podobně jako u kokainu. U heroinu se rychle dostavuje somatický návyk s typickými abstinenčními příznaky, u budivých látek je otázka vzniku návyku velmi individuální. Člověk je hnán bažením (tzv. craving) po další dávce. Postupně ztrácí zájem o cokoli jiného mimo drogu, těžce závislí tráví čas zdlouhavými, bezcílnými činnosti (demontáž elektroniky, zapalovačů, psaní sáhodlouhých, obsahově prázdných textů, přehrabávaní popelnic, zaobírání se paranoidními prožitky - štěnice, kamery, tajné čipy), časové úseky mezi jednotlivými dávkami se postupně zkracují, a s narušením přirozeného systému odměn v mezimozku (pokles počtu dopaminergních receptorů) vyplývá potřeba navyšovat dávkování.

Tolerance na účinek látek typu amfetaminu se vyvíjí rychle a přetrvává i díky silné touze dosáhnout maximální euforie a vzrušení. Pro dosažení požadovaného účinku musí být množství zneužívané látky zvyšováno. Užívané dávky mohou být i mnohonásobně vyšší než dávky počáteční, látka vyvolává akutní chronické otravy, při kterých se objevují gastrointestinální poruchy, bušení srdce, arytmie, vzestup krevního tlaku, neklid, nespavost, myšlenkový trysk, dráždivost, kolaps, jež může vést až ke smrti.

Toxická psychóza, kterou může užívání amfetaminů způsobit, je typická nápadnými změnami v chování, zrakovými, sluchovými a hmatovými halucinacemi, spojenými s paranoidními bludy, panikou, agresivitou, neustálým pocitem ohrožení, tzv. stíha, agitovaným neklidem, zmateným myšlením. Toxická psychóza může být v těžších případech téměř nerozlišitelná od paranoidní schizofrenie. Po detoxifikaci a splacení často výrazného spánkového deficitu však poměrně rychle odeznívá. Riziko spočívá zejména v bodu, kdy nemocný uzná jako jediné východisko sebevraždu.

Metamfetamin (stejně jako vedlejší produkty domácího „vaření“) poškozuje srdce, játra a zubní sklovinu, oslabuje imunitní systém. Hlavním psychickým rizikem je plíživě rostoucí paranoia, deprese, úzkost a halucinace.

Pervitin obvykle vydrží v moči 2-3 dny po užití

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 140 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 28.333 ms