FreeVideo.EU | PornVidea.cz | Rychlý prachy| Volná reklama| Volná reklama
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Extrém -> Progamer

Progamer

2.jpg

Potkáváte je na ulici. Potkáváte je v autobuse, ve vlaku, v metru, v obchodech, v kině, každý den a neuvědomujete si to. Proč? Protože nejsou jiní! Jsou jako všichni ostatní – mladí, staří, chytří, hloupí, pracovití, líní jako všichni ostatní a také Vy! Nejsou v ničem jiní než ostatní jak se mnoho většinou starších lidí domnívá.

Progaming (PRO - profi, profesionál, profesionální; GAMING - hraní, hra) je profesionální hraní počítačových her, ve kterém nejlepší hráči spolu soutěží v nejrůznějších ligových soutěžích a turnajích o hodnotné ceny nebo o finanční odměny v řádech milionů ročně. Ti nejlepší jsou pak za své výkony hodnocení peněžitou částkou, což plně vystihuje pojem profesionál. Mimo financí však takový hráč může dostávat řadu dalších benefitů - proplacení cestovné a startovné na turnaje, reprezentativní oblečení od týmu, za který hraje, hmotné dary od sponzorů týmu (nejčastěji se jedná o různé kusy hardwaru) nebo slevy na různé zboží od partnerů daného týmu.

Progaming se řadí mezi sporty, který sice není fyzického rázu, podobně jako šachy, ale po soutěžní stránce má velice podobný charakter. Se sportem je spojován především díky tréninku hráčů na jednotlivá klání, týmové souhře, diváckému zázemí, mediální propagaci nebo přízni sponzorů, bez kterých se prakticky neobejde žádný jiný sport. Věk profesionálních hráčů není nikterak omezen žádnou hranicí, ale jeho průměr se pohybuje kolem 15-25 let. Hraní počítačových her na profesionální úrovni není jen bezduché klikání myší, ale je to určitý druh umění, sportu, životního stylu a snaha dokázat konkurentům být ten nejlepší.

Omlouváme se, ale videa nahraná před datem 1.1.2013 byla archivována. Smazané video 1 reklama

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 67 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 246.960 ms