| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Takhle si říkal asi jeden z největších motorkářu..boužel jak jsem se dočetl tak asi již není mezi živíma.. pokud je to pravda tak čest jeho památce a pokud to pravda není tak se mu omlouvám:-) Jinak pro informaci je to šved vlastním jménem Patrik Furstenhoff. Jeho povoláním je akrobatická jízda na motocyklu.
Motorka vs auto (15584x)
Špatně upevněný náklad (16164x)
Skůtr vs auto (16097x)
Skůtr vs chodec (16990x)
Jak kluci motorku utopili (25335x)
Motorkář narval motorkáře (19645x)
Na plný plyn na Kawasaki ZX-10R (27661x)
Dědek nedal přednost motorce (24845x)
Grázl na motorce jel na červenou (18398x)
Kawasaki Ninja H2R vs. Policejní vůz (28579x)
Babka to neustála na mašině (22660x)
Pat a mat na motorkách (24707x)
3 mrtví při závodech motorek v Pákistánu (22581x)
Motorkári v akcii! (20214x)
Borec na motorce zatraceně nandal (21323x)