Celkem videí: | 32362 |
Celkem fotogalerií: | 13874 |
Celkem her: | 120 |
Celkem komentářů: | 1788886 |
Celkem hlasů: | 586606 |
Celkem členů: | 320354 |
Celkem VIP: | 1 |
Příspěvků dnes: | 4 |
Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Měl by navštívit doktora pitomeček... ale doktora, který léčí psychické poruchy! Takhle si mrzačit ten nejdůležitější nástroj!?
Chceš si postavit dům? Žádná hypotéka, žádné drahé stavební materiály. Tenhle stavitel si v australské buši postavil chatrč s postelí, kamny a komínem, pomocí primitivních nástrojů. Pohodové bydlení to bude :-)
Zákaz od rodičů ji nezastavil, ovšem gravitace je neúprosná a tlustá prdel ji nemilosrdně stáhla dolů.
Alkohol občas vede k dementním nápadům, jako vložit si klobásu do úst a nechat si ji přeseknout mečem od nalitého kamaráda. Ten to ovšem vzal i s nosem.
HD
Špatná muška muže, házícího sekeru na terč, způsobila tržnou ránu na ruce vystupujícímu bubeníkovi. To vše při živém přenosu pro televizi.
Ukázkové zakončení smyku!
Hele ty cápku, koukej vypadnout a pusť mě na ní! Zrušit tuhle plastovou čubku pořádnou tvrdou šukačkou.
Hošík nasadil čepičku a šel do toho. Bába vypadá jako správná agresorka. Na její věk super číču má a jak z ní leje!
HD
Místo učení se předvádějí na internetu. Ve škole a doma z nich teď mají určitě velkou radost :-)
Frajer už měl koule opravdu hodně nateklé. Podívej se na tu nálož!
Německá coura si natankuje slušnou dávku semene na svůj zmalovanej xicht přímo na parkovišti u nákupního centra.
Jako ředitel to má správně zařízené. Sekretářka nenosí jen kávu, ale musí taky umět pěkně vyhulit až po kořen.
Tahle krasotinka je obdařená pořádným hudrovadlem!
Stará to má takhle ráda. Ranní moč jí ale smrdí.
Manžel v práci, děti ve škole, tak má chvilku pro sebe...
Hovínko ven a pak zase dovnitř.
Další zbytečný zmrd posilněný alkoholem v akci.
Mixíček poprav těchto fanatiků s AK-47.
Do přívěsu naskočí dva migranti a třetí za nimi zavře dveře ! Slovenský řidič musel ty černé vetřelce vyhnat klackem.
Žena, která utrpěla při automobilové nehodě velmi vážná poranění v oblasti obličeje. Do automobilu ve kterém cestovala narazil vůz zlodějíčků, kteří prchali z loupežného přepadení.
Tak ještě by se ten text dal trochu poupravit, ne?
TY NEJ OBRÁZKY Z CELÉHO SVĚTA!
Nešlo o záchranu zvířátka, nýbrž o záchranu mladého ruského zbojníka, který si strčil lahváče od piva pořádně hluboko do ...
Když jí miluješ, neni co řešit. Frajer má prostě vkus!
Tak pokud na tom ještě nejsi takhle, je to ok :-)
Extra luxusní nafukovací panny RealDoll získají umělou inteligenci. Budou panny chytřejší než průměrná blondýna?
Něco málo pro ty, kteří si na plných tvarech u žen moc nepotrpí.
Centrum gruzínské metropole Tbilisi zavalily tuny bahna, vyvrácené stromy, zdemolovaná auta a trosky pobořených domů. Zemřelo 12 lidí.
Fitko, strava, fitko, strava, selfie, strava, selfie, fitko... Zbyde těm courám ještě nějaký ten čas na sex?
Zvrácený svět si vybírá zvrácené daně. Apatie, bezmoc a deprimovanost jsou novým fenoménem 21. století.
« Začátek < Předchozí 635 636 637 638 639 640 641 642 643 Další > Konec »