| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Feťák si to rozdal s fízlem (16340x)
Další nadějný parkourista (14904x)
4 vysoce inteligentní dívky v automobilu (27221x)
Fail compilace červenec 2013 (28318x)
Koukej jaký udělám salto (15323x)
Bacha couvám! (13372x)
Korejskej zmrd (14832x)
Kompilace dementů na eskalátorech (11983x)
Agresivní píča (25022x)
Hluchej cyklista (16558x)
Blboun s mobilem (11425x)
Kráva s kulmou v ruce (16907x)
Řidič debil (13131x)
Tak snad jindy (16646x)
Letní grilovačka (14310x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Ježiši co je to za dementostán? Všichni do jednoho
papriky neschopný.. Nejdřív se přerazí bába, a pak
se přerazí i nějakej nabíječ takže mu bába ani
nedá. Vystřílet, tohle nemá bejt na siníční
komunikaci v žádný formě 
Co to bylo
to jsou všichni tak
těžce nehybní že jim to přejelo nohy? 
Co ta babka, ale že se nechá přejet i ta druhá, to už je mazec :D
Chytali to celkem dlouho. Nečekal bych, že to
přejede 2 lidi
Paní by si asi neměla
pořizovat automat.