Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Nehody -> Obří ryba kousla mořskou pannu do hlavy

Poslední komentáře

Kotell
DokonalýPánHEIL
Tam jsou sráči, nelze normálně komentovat. Proč jste to tomu dementovi prodávali?
Fuckinghell
To byly jiné časy když jsem to tady šéfoval já. Dalo se čekat, že homouš jako je tento admin tyto stránky pohřbí. Nechápu proč hnijete tady, jsou ještě stránky jako Navratdoreality.cz nebo Dodidri.cz dupejte tam !
DokonalýPánHEIL
Typičo. Ještě že měla občanku ta z dneška. Potřetí to přece váš KRÁL nebude riskovat
MartinS81
je jasný že máš raději ty kozojeby.. přece jen, nikde jinde než u nich nemůžeš brousit vlastní ségru a dceru zároveň. nemůžem se pak divit že s nima sympatizuješ.
Mellman
Jde vidět, že tvoje mrdka byla s bratrovou mrdkou :D říká se jim otec a sestra :D
M1r@
Fyzikální zákony v úřednické praxi , někteří mají mít papír na ruce
bodrý Hanák
Tebe?! Tak za korunu!
KarlosDC1
Za kolik prodáš tu pakáž tady?
KarlosDC1
Mohl jí stáhnout k sobě kokot.

Obří ryba kousla mořskou pannu do hlavy

V čínském akváriu se během představení pro děti odehrál děsivý incident – obří ryba zakousla svou tlamu do hlavy 22leté performerky Maši, která byla oblečená jako mořská panna. Ryba téměř celou její hlavu pohltila, zatímco děti a ostatní diváci křičeli hrůzou. Maša se však statečně bránila a nakonec se jí podařilo vyprostit. Při útěku na hladinu přišla o potápěčské brýle a utrpěla zranění hlavy, krku a očí.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 7 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

müszi 3.56 (200) 11.02.25 00:22

Ryba kúsla do rybaciny ale nie je lesba tak ju nechala. Smajlík 60

Škoda že ji tu hlavu neujebala pojebana skurvena ryba rozmrdal bych ji a játra snedl na večeři Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7

Mafiapau 5.00 (6) 06.11.25 21:18

To čo kurva? měla hlad nebo moc rybyny? Smajlík 43

Škoda že ji tu hlavu neujebala pojebana skurvena ryba rozmrdal bych ji a játra snedl na večeři Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7

Kužvart 3.96 (27) 12.02.25 17:13

Běž na youtube, močuvko Smajlík 5

Kužvart 3.96 (27) 11.02.25 11:15

Smajlík 5 Obří ryba. Smajlík 31

Kužvart 3.96 (27) 11.02.25 05:16

Vyza nebo co to je, ty rybo? Papoušek, ne? Smajlík 5

müszi 3.56 (200) 11.02.25 00:22

Ryba kúsla do rybaciny ale nie je lesba tak ju nechala. Smajlík 60



© 2009 - 2025 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 18.398 ms