Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Nehody -> Muž se utopil v autě

Poslední komentáře

Johnjan29
Divný ale chci to.
Johnjan29
Proč jim ubližuješ radši mi je půjč na hraní.
Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.

Muž se utopil v autě

Muž omylem vjede do vodní nádrže a nezvládl najít cestu ven.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 18 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Měl zkusit otevřít dveře až se potopil celej. Prej jdou potom otevřít.

sv3rige 3.86 (14) 25.10.24 10:11

prďola.. vela fazulové polífky pojila...

vesmirek 0.00 (0) 11.11.24 10:41

Kdyby od začátku brzdil, vůbec by se nedostal do vody, ale zůstal na břehu... mohl zachránil i to děcko, co měl nejspíš za zády. Smajlík 27 Smajlík 29 Smajlík 31 Smajlík 36 Smajlík 36

espicek5 0.00 (0) 05.11.24 02:27

kokot šikmookej.kdyby stahnul okno-tak sice hned voda,ale žadnej tlak na dveře.....měl si rychle vygooglit co v takove situaci dělat Smajlík 5 100% MUSÍŠ UMĚT PLAVAT Smajlík 36 Smajlík 36

To fakt na konci řval: ludiá, ludiááá, ludiááááá! Smajlík 31 Smajlík 5 Smajlík 31

Haunter 3.73 (15) 25.10.24 14:21

No fuj, jdu si objednat do auta ten rozbíječ skla :D

Kup si švihadlo Smajlík 5to prej pomůže Smajlík 31

sv3rige 3.86 (14) 25.10.24 10:11

prďola.. vela fazulové polífky pojila...

Kužvart 3.96 (27) 25.10.24 06:11

Hodil draunin ne

hovno.....kopíroval Houdíniho,ale stratil klíčky.... Smajlík 5

Kužvart 3.96 (27) 27.10.24 02:23

No ano. Měl ken klíčky od auta, ne od pout, řetězů atd. To nechceš.. Smajlík 49 Smajlík 45 Smajlík 31

müszi 3.55 (201) 24.10.24 23:45

A čo bolo ďalej aj tá kamera sa utopila? Smajlík 34

Borec1488 4.39 (33) 24.10.24 18:54

Kokot retardovaný Smajlík 31 stačilo stiahnuť okienko Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

James89 4.00 (8) 25.10.24 03:50

Vypadalo, že zkoušel otevřít střechu a že to nefungovalo. Kdyby měl švihadla, tak by asi nebyl problém. Měl mu jít pomoct ten umělec co mu tam vjel

Haunter 3.73 (15) 25.10.24 14:20

Jojo, to je přesně ta demence - raději uhnu i za cenu toho, že to je do protisměru, kde zrovna někdo jede. A nechápu, že to tak udělá i řidič busu nebo kamionu, ti, kteří by měli být profíci.

Denik 0.00 (0) 24.10.24 18:53

Kdyby si pustil stěrače,alespoň vidí na kapry.

James89 4.00 (8) 24.10.24 16:08

Měl zkusit otevřít dveře až se potopil celej. Prej jdou potom otevřít.

to jó vole,ale jenom na felde..... Smajlík 11

Piggsy 3.40 (5) 24.10.24 15:09

Kdyby nedělal pičoviny s mobilem a raději se snažil reálně dostat ven, tak by nejspíš přežil.



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 7.225 ms