Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Blbec v Lamborghini

Poslední komentáře

Johnjan29
Divný ale chci to.
Johnjan29
Proč jim ubližuješ radši mi je půjč na hraní.
Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.

Blbec v Lamborghini

Frajírek nezvládl ukočírovat svůj silný stroj.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 25 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Drzte huby a tahnete ve svejch tdickach do fronty na ONO, socky Smajlík 43

Podobnou vyrábí i Tatra nebo GAZ...

Kužvart 3.96 (27) 11.03.24 15:37

Podobnou vyrábí i Tatra nebo GAZ...

škoda ferat.......dôkaz,že česi nemajú zmysel pre dizajn.zlepený miš-maš a 47 koní.....kokot,horší je len Hindustan Ambassador a Zaporožec ZAZ Tavrija na ktorom som robil autoškolu....dik,len 2 šróby sú na kolese.... Smajlík 47

DedVseved 3.31 (26) 11.03.24 22:31

Na to jak tady delas chytryho zkusenare, tak vis peknou picu. Komousi zakazali nejakej vetsi progres, tak delali s tim, co meli. Zavodni stary skudky s vahou pod sedmsetkilo a vykonem kolem 100kw davali stovku pod sedm a okruhovy verze chodily kolem 220 max, coz bylo pekny ma tu dobu a danou kategorii

müszi 3.55 (201) 12.03.24 00:05

Tatra nezná bratra. Smajlík 5

Kužvart 3.96 (27) 12.03.24 05:15

Smajlík 5 ferat Smajlík 5

Jasně dědku, největší progres byl velorex, ale tam už se počítala rychlost v machách.

DedVseved 3.31 (26) 12.03.24 23:20

Ja se bavim o skudkach v dobach slavy (rally Monte Carlo atd) v navaznosti na honitbovy zvratky. To ale debilek co se vydava za negramotnyho cikana (protoze je sam dement) jako ty nepochopi. Tak chcipni kundo, slap bych ti na drzku.

deko drbnutý je tvoja Keltská povinnosť chváliť české rárohy......100 rokov za opicami Smajlík 4

Dědvšijed, ty už si sám ani neutřeš prdel a tvý výblitky za tebe píše nějaká homokláda, co ti jí projížďí. Jako invalida toho už moc nezmůžeš, ale ještě někomu můžeš nastavovat.

pilotekkk 3.29 (21) 14.03.24 12:38

Dedek ma pravdu, bohuzel mezi detma odchovanyma iphonama a baranomrdama se salase to pochopi malokdo.

všetci ste len niečo čítali kokoti.......ja som jazdil čz 380 motokros pred 30 rokmi.... Smajlík 5

zabyjakos 2.96 (24) 11.03.24 00:12

Drzte huby a tahnete ve svejch tdickach do fronty na ONO, socky Smajlík 43

DedVseved 3.31 (26) 11.03.24 22:32

Mas recht, jsou to socky a ty zkurveny cigansky smrad Smajlík 42

To se tobě stát nemůže, ty tankuješ seno.

Noo tak sis dokázal jaká seš píča noo Smajlík 5 Smajlík 5

Speedy94 3.15 (13) 10.03.24 17:48

No ty to dokázuješ furt tady ty píčo debilní. Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Speedy94 3.15 (13) 10.03.24 17:49

čotobolská. Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Borec1488 4.39 (33) 10.03.24 19:04

Drz píču kokot Speedy Smajlík 47 ty si sa ako kokot a polocigan narodil a aj tak skapeš Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Speedy94 3.15 (13) 10.03.24 20:00

To je tvůj vlhký sen cigáne čotobolsky. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36

Co je, kačeří ksicht ti nedal? Smajlík 5

Kužvart 3.96 (27) 10.03.24 09:43

Video z roku 2023 Smajlík 5 Smajlík 5

Ten blbec především nedokázal ukočírovat své přebujelé ego!

MICHAEL SCHUMACHER mal/má/EGO !....hentok len ťažká sandála na plyne Smajlík 10

müszi 3.55 (201) 10.03.24 00:16

Vrchní prchni! Smajlík 60



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 15.462 ms