Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Policie -> Poslední špatné rozhodnutí

Poslední komentáře

müszi
Nevyužitá pracovná sila
müszi
Ten sa s ním nesral
votep69
Tak to se zase může přišít zpátky no
votep69
Jasně, mě se dycky líbí jak sou to kruhy po výbuchu :-D kterej se nerozplyne a běžně se to děje dycky když někde něco bouchne ty pičo a nebo by sme si mohli připustit, že je to prostě grafickej glitch v tej naší simulaci ;)
votep69
Na čechy, prvotřídní děvka :-) Ale tak západní čechy jsou západní čechy
sv3rige
uchil
sv3rige
cau a posli mi holu pisulu
Renny35
Krásná souhra býků.Býci palec nahoru.Malý plus pro jednoho z dvojce býků za doplňkovou masáž
Renny35
Navíc při nadhozu by jsi měl jít jednou nohou dopředu,tím porkčíš kolena,a zátěž se rozloží na celý oběm noh.Těžko posoudit co chtěl udělat,když nevíme co bylo před provedeným pokusem
Renny35
Jedno koleno a proto se vyrábí kolenní bandáže.Mám pocit,že šlo o jeho pokus maximálky.Kdo posiluje a cvičí,ví že tyhle pomůcky jsou nezbytné.pásek jsem pod tričkem zahlédl,ale u nikoho jsem ho neviděl dávat na holý tělo

Poslední špatné rozhodnutí

2. září 2022, Los Angeles, Kalifornie USA: Policejnímu oddělení byl nahlášen podezřelý muž, později indetifikován jako 41letý Rushdee Anderson, který je pod vlivem návykových látek a pravděpodobně je i ozbrojený. Policisté kteří dorazili na místo, nejdříve zadrželi muže o kterém se domnívali že jde o Andersona. Během hovoru s původním podezřelým vyšel pravý Anderson ze dveří domu a sebral pistoli ze židle stojící před dveřmi. Policisté ho okamžitě vyzvali k odhození zbraně, ale Anderson nereagoval a namířil zbraň na policisty, což znamenalo jeho rychlý konec. I přes rychlou první pomoc ze strany policistů na místě vykrvácel. 

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 10 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

müszi 3.56 (200) 19.02.23 01:21

O škodnú menej. Jó munka. Smajlík 2 Smajlík 40

Špatnej mlýn Smajlík 5

ubohi reper rip

müszi 3.56 (200) 19.02.23 23:16

A ty posraty za dveramy dylyno. Smajlík 42

pod na ferofki dokopu te

Opět Afričan, bez nich se tam policie nudila.

vencino069 3.12 (17) 19.02.23 08:49

proč špatný rozhodnutí?? naopak správný - o jednoho takovýho míň Smajlík 2

vymením petlicu z hajzlov v Stupave za rýchlovarnú cukrovú repu.alebo delostrelecký atrament polozrnitý.

pepab 3.40 (60) 19.02.23 08:16

Bohužel tady by ho policajti mohli zasypat leda tak nadávkami. Smajlík 51 Smajlík 51

Špatnej mlýn Smajlík 5

müszi 3.56 (200) 19.02.23 01:21

O škodnú menej. Jó munka. Smajlík 2 Smajlík 40



© 2009 - 2025 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 29.640 ms