| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Ti Amíci si prostě nedaj říct.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Houpe se na špagátě.(Indie) (6440x)
Odprásklý na ulici.(Kolumbie) (4932x)
Školní autobus.(U.S.A.) (5431x)
Děti se bijí mačetami.(Velká Británie) (7920x)
Pobodaný nožem. (4939x)
Zaútočí na asiaty.(U.S.A. : New York) (4392x)
Polije a zapálí chlapa.(Čína) (6170x)
Pokrývač.(Austrálie) (8158x)
Policistka v akci...(U.S.A. : New York) (6109x)
Mrtvá a zneužitá. (20335x)
Šikana v kriminále.(U.S.A. : Philadelphia) (11106x)
Rukojmí,střelba a policie.(Tchaj-Wan) (4558x)
Řetízkač se urve.(Filipíny) (6746x)
Nahotinka v restauraci.(U.S.A.) (9547x)
Schove se do restaurace.(U.S.A.) (4963x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
další zbytečná existence, dobrá práce 
Chlápek si chtěl zapíchat jako ten negr do jiného
negra v minulém videu.Naštěstí policiste v americe
jsou stejně disciplinování jako já a můj kolega
Kaprálek.

A jako doprdele vám nikomu nevadí, že se to
posraný video sekne v nejlepším a je vidět úplný
hovno? 
Keď na tebe mieri rozčúlený ktokoľvek ze zbraňu a
kričí na teba hocičo,tak še nehyb a hlavne
neodvrávaj 
další zbytečná existence, dobrá práce 
more,veď on je v šlapkách ! luďom jebe....a v ruke vidlička.
Dobrě mu tak hajzlovy pojebanýmu!

Chlápek si chtěl zapíchat jako ten negr do jiného
negra v minulém videu.Naštěstí policiste v americe
jsou stejně disciplinování jako já a můj kolega
Kaprálek.

čo ste potom s tým slovákom urobili ? 