| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Rozepře mezi místníma.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Fight: 8 učitelů VS 4 studentky (22027x)
Bola to férovka (17078x)
Ženu ani květinou neuhodíš - Zkažená mládež v Třebíči (53071x)
Pěstičková lekce (22900x)
Férovka (17501x)
SchoolFight - Učitelka VS Studentka (25686x)
GirlFight- Asi měly černo před očima (15431x)
Rasistický bezdomovec VS Negroidní klouček (19629x)
Černé FairPlay (16558x)
StreetFight - Malej Mike Tyson (18360x)
GameOver - Stará fena VS Vylízanej chlapák (16648x)
Prison Break - Tajné záběry z nové série (19676x)
StreetFight - pan Hrdina dal KO (20241x)
Hromadná bitka - Na Studenty dobrej výkon (19237x)
StripFight - Striptérky si vyřizují účty (27603x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

minule si speedy chcel volat pohotovost, ked mu
zapadla dvojlitrova coca cola v prdeli. nakoniec
si zvykol a odvtedy nic mensie do seba nepcha.
keby ste poculi ako vrieska. snad ho tu raz
uvidite na videu a uverite, ze to je vyfetovanec


minule si speedy chcel volat pohotovost, ked mu
zapadla dvojlitrova coca cola v prdeli. nakoniec
si zvykol a odvtedy nic mensie do seba nepcha.
keby ste poculi ako vrieska. snad ho tu raz
uvidite na videu a uverite, ze to je vyfetovanec

Stefkokunda - cigáni je to naučí - asi takto
-
https://dodiri.cz/2022/11/10/romove-tvrde-narazili
-/

jaj more jedno video neakich dilinakoch me nezajima se s toho vihon koste ha ha haaaa
Kotlár jak dostal po tlamě tě zajímalo?

drs picu a s tim saskem kotlarem di do pici chrapoune
Do piče táhni ty kašpare - cigánská síla -hahaha
si směšná loutka a nejsi CIGÁN. Se ti směji Hahaha
hajzlkik sem hajzlkik tam, pojedu do Kolína nebo
do Hradce? Hahaha.
Ta není nic do čeho bych se vysemenil. 
na tričko tomu v čiernom.bude mať LED diódu na rameni.....