Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Auto-moto -> Ostatní -> Vysokozdvyžný vozík.(Rusko : Moskva)

Poslední komentáře

DokonalýPánHEIL
Čím dál víc lidí začíná nacházet logiku v Hitlerově filozofii. A já vám říkám: KUPTE SI MEIN KAMPF! Ovšem spíše čobolský (je méně cenzurovaný) a mám ho v PDFku, rád ho pošlu za 100kč, ne protože se chci obohacovat ale protože chci šířit pravdu! Pošlu každýmu na vyžádání, stačí mi napsat do zpráv a přidat mail na který to mám odeslat. Pár chvil mě to bude stát a stovka je symbolická. Vše je o domluvě. Kdyby Hitler vyhrál, nejsou tu cigáni (nízká kriminalita), žádní vykurvení židi takže banky mají tzv. "utrum", žádní alláhovci a podobná verbeš, dokonce ani podřadní ukrajinci by tu nebyli!! CHÁPETE KURVA JAK BY JSME PROSPEROVALI??????????? VY ZMRDI CO NEMÁTE RÁDI HITLERA, CHCOÍPNĚTE! HEIL, HEIL, HEIL HITLER!!!! HEIL!
zabyjakos
Tolik zkurvenych ciganu pohromade jsem tu dlouho nevidel
zabyjakos
Tahni do pici zebraku !
Just_Say_It
A přitom je to tak easy... Dostat se ke koulím... Stačí to nějak nahřát ten plast on povolí a to půjde.. Moc to prožívá.
Mafiapau
Asi vím co se stalo. Negrovi už nechtělo bejt špatně, tak chtěl vzít pistoli a ukončit se. Mrhání olova by to bylo
Mafiapau
Negerská smažka ani nerozumí jednoduchým instrukcím. Tohle má bejt v ohradě por bílý potěšení
Mafiapau
Nice. O jednu mexickou svini míň
Mafiapau
Jééžiš, nuda. ale beyblade udělal dobrej
Mafiapau
Gang los retardátos
Mafiapau
Haha, ten už se nevysere

Vysokozdvyžný vozík.(Rusko : Moskva)

Příliš velký náklad.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 11 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Rusakov vyhladiť Smajlík 47 ožratý podnárod Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

VANPLUS 4.58 (12) 26.10.22 19:24

-2 ruský mrdky Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40

müszi 3.56 (200) 27.10.22 00:20

Rušian drift. Smajlík 31

Hmm Rusko, takže minimálně 3/4 pod vlivem vodky. Smajlík 11

VANPLUS 4.58 (12) 26.10.22 19:24

-2 ruský mrdky Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40

Filipes88 4.69 (13) 26.10.22 19:06

Furt bokem Smajlík 31 Smajlík 31

Borec1488 4.50 (32) 26.10.22 19:03

Rusakov vyhladiť Smajlík 47 ožratý podnárod Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

ono všechno na východ od Beskyd stojí za hovno

Slováci jsou naši bratři a dobří lidé.

müszi 3.56 (200) 27.10.22 00:24

Takže Bestkidy stoja na hovno Smajlík 29 Ha jól értettem. Smajlík 51

nejvíc stojí za hovno maďarsky mluvící slováci

Od Beskyd! Mušle nauč se číst.



© 2009 - 2025 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 15.455 ms