| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Svědci šokující události na kterou jen tak nezapomenou.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Na kuželu stála (29068x)
Smrtící reprosoustava (23895x)
Já na dovolené (33534x)
Skok na mašině (18747x)
Nepokoje v Londýně *2* (16637x)
Babička v akci (25596x)
Hlavné sú správy (18274x)
Prokouřené plíce (26935x)
Přesná trefa (20770x)
Klaun a nadržená holčička (31284x)
Štangle vysočiny (28460x)
Ruský sniper v libyjském mrazáku (22424x)
Německá kuřba (35404x)
Lítající prase (22478x)
Má ráda špendlíky (27083x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Stejně tam uhořel nanejvýš nějaký zaočkovaný bílý sluníčkář, protože Kanaďani jsou multikulturní čuráci s největší spotřebu elektrické energie a plnou hubou ekologie.. prostě hnus!

Tohle reálně přeju všem řidičům, a jejich matkám.
Stejně jen zatěžujou planetu.
Tak
co? koupíš si elektrokolo, kundo Česká, chudá?


To bude elita miesto pneumatici rovno celé auto.


Tohle reálně přeju všem řidičům, a jejich matkám.
Stejně jen zatěžujou planetu.
Tak
co? koupíš si elektrokolo, kundo Česká, chudá?


Stejně tam uhořel nanejvýš nějaký zaočkovaný bílý sluníčkář, protože Kanaďani jsou multikulturní čuráci s největší spotřebu elektrické energie a plnou hubou ekologie.. prostě hnus!
Důležité je při utrpení ohněm kdy se naše maso
vzdává pozemského života a vstupuje tak do jiné
dimenze nekřičet. Pokud při hoření člověk křičí,
rozzuří tak zlé démony a ti si naší duši berou a
bolet kterou při spalování cítíme nepomine ani po
smrti a bude trvat na věky. Musí se bolest
přijmout a stát se naším rituálem pro vstup do
posmrtného života 
Běž do píči ty indickej kokote s týma sračkama

nejlepší je jezdit autem s plným močákem, 3/4 litru moči lepší než nic.jen musíš mít dobře nasměrovanýho šulina,ať to nestříká okýnkem ven, to by bylo zbytečný
výborne ! ja jazdím preistotu došťatý....... 

Stejně ti smrdí žalud bakosi.A s čoklem v avataru
dvojnásobně.

Kdyby tam nepostávali ale každej by vysral alespoň
po dvě hasičské hovna možná by to i uhasili 
Ono by bohatě stačilo i kdyby každej z nich vysral
jeden 20l hasičák. Ani jednoho z nich to
nenapadlo. Ti Amíci jsou úplně k hovnů. 