Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Uhoří v autě.(Kanada)

Poslední komentáře

Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.

Uhoří v autě.(Kanada)

Svědci šokující události na kterou jen tak nezapomenou.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 14 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Stejně tam uhořel nanejvýš nějaký zaočkovaný bílý sluníčkář, protože Kanaďani jsou multikulturní čuráci s největší spotřebu elektrické energie a plnou hubou ekologie.. prostě hnus!

Tohle reálně přeju všem řidičům, a jejich matkám. Stejně jen zatěžujou planetu. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Tak co? koupíš si elektrokolo, kundo Česká, chudá? Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 28.08.22 22:45

To bude elita miesto pneumatici rovno celé auto. Smajlík 29

Tohle reálně přeju všem řidičům, a jejich matkám. Stejně jen zatěžujou planetu. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Tak co? koupíš si elektrokolo, kundo Česká, chudá? Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

Grimaldi 3.52 (27) 28.08.22 11:09

Stejně tam uhořel nanejvýš nějaký zaočkovaný bílý sluníčkář, protože Kanaďani jsou multikulturní čuráci s největší spotřebu elektrické energie a plnou hubou ekologie.. prostě hnus!

Důležité je při utrpení ohněm kdy se naše maso vzdává pozemského života a vstupuje tak do jiné dimenze nekřičet. Pokud při hoření člověk křičí, rozzuří tak zlé démony a ti si naší duši berou a bolet kterou při spalování cítíme nepomine ani po smrti a bude trvat na věky. Musí se bolest přijmout a stát se naším rituálem pro vstup do posmrtného života Smajlík 49

Běž do píči ty indickej kokote s týma sračkama Smajlík 41

SpeedyCZ 3.39 (72) 28.08.22 10:42

pičovina. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36

To je pravda. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36

Bakos 4.93 (14) 28.08.22 06:56

nejlepší je jezdit autem s plným močákem, 3/4 litru moči lepší než nic.jen musíš mít dobře nasměrovanýho šulina,ať to nestříká okýnkem ven, to by bylo zbytečný

výborne ! ja jazdím preistotu došťatý....... Smajlík 11

SpeedyCZ 3.39 (72) 28.08.22 10:39

Stejně ti smrdí žalud bakosi.A s čoklem v avataru dvojnásobně. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36

Oupen da kár. Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

Kdyby tam nepostávali ale každej by vysral alespoň po dvě hasičské hovna možná by to i uhasili Smajlík 11

Ono by bohatě stačilo i kdyby každej z nich vysral jeden 20l hasičák. Ani jednoho z nich to nenapadlo. Ti Amíci jsou úplně k hovnů. Smajlík 38



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 9.058 ms