| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Asi tím někoho zde potěším.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Poprava mladého muže (14904x)
Jehelníček (8719x)
Agresorská kompilace (10467x)
Překvapení v botě. (Austrálie). (9036x)
Agresorská kompilace (13705x)
Potrestání nahého zloděje (13293x)
Puma zaútočí na psa (11869x)
Odpálil se (10066x)
Skokan (9716x)
Spící pes na silnici (11797x)
Útok mačetama (12652x)
Výbuch balíku (9679x)
Infarkt na skutru (11232x)
Netahej zbraň když nestřílíš (11903x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Po menší pauze je vámi milovaný praporčík Jan
Kaprálek zpět a se mnou přijdou i důležité analýzy
z pohledu řadového policisty. Chtěl bych upozornit
admina že se jedná o filcku ze Slovenska. Zrovna
jsem si to přečetl v policejním týdeníku. O co se
tedy jednalo. Žil u nás v ČR v Brně docela na
úrovni ale bohužel mu skončilo pracovní povolení a
byl nucen opustit na krátký čas ČR než si vyřídí
nové. Bohužel ale nesnesl představu že se z tak
pokrokové země bude muset vrátit někam do pralesa
lovit mamuty , stavět chýše z hoven, sbírat plody
v pralese a rozdělávat oheň v jeskyni. To by se
asi chtěl střelit každý. Ještě že my v ČR jsme na
takové úrovni že to co je na Slovensku současnost
u nás skončilo před 200000 lety.


Tak to dopadá když si pořídíš zbraň ale víš úplnou
píču o tom jak funguje a jak se s ní zachází..

Omlouvám se má tam být znaménko plus, ale asi se v kombinaci z negrem a pistolí nechtělo zobrazit nebo ho prostě nelze zadat??

Po menší pauze je vámi milovaný praporčík Jan
Kaprálek zpět a se mnou přijdou i důležité analýzy
z pohledu řadového policisty. Chtěl bych upozornit
admina že se jedná o filcku ze Slovenska. Zrovna
jsem si to přečetl v policejním týdeníku. O co se
tedy jednalo. Žil u nás v ČR v Brně docela na
úrovni ale bohužel mu skončilo pracovní povolení a
byl nucen opustit na krátký čas ČR než si vyřídí
nové. Bohužel ale nesnesl představu že se z tak
pokrokové země bude muset vrátit někam do pralesa
lovit mamuty , stavět chýše z hoven, sbírat plody
v pralese a rozdělávat oheň v jeskyni. To by se
asi chtěl střelit každý. Ještě že my v ČR jsme na
takové úrovni že to co je na Slovensku současnost
u nás skončilo před 200000 lety.


PračkanaKokoty to nie ty si písal buta szamár tvoj
slepačí mozoček také nedokáže faszom. 

Myslím že si dáš za chvíľu ďalšiu pauzu ty verejný
orgáne (čítaj kokot)

Nechaj si tie sracky doma pre neuplnu rodinu, tu
to nik normalny necita 

Dejte jim zbraně, vystřílí se mezi sebou a
posledního přejede cigan s fekálem
