| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Uklízečka si odsere nálady, podnapilého páru.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Naloží ji.(U.S.A.) (6374x)
Brazilky a bílá holka. (9520x)
Bití kládami.(Salvador) (6653x)
Neopatrnost s brokovnicí. (9157x)
Prostě ji oddělal. (6800x)
Zastřelil prodavače.(U.S.A. : Californie) (4271x)
Secario.(Brazílie) (6581x)
Vytočený černoch.(U.S.A. : Ohio) (5355x)
Napadne malého kluka.(Čína) (6997x)
Unesl své dítě.(U.S.A. : Florida) (5108x)
Británie plná barev. (6014x)
Jen tak ho bodl nožem. (7403x)
Pobodaná policajtka.(U.S.A. : New York) (5348x)
Infarkt řidiče autobusu.(Turecko) (6046x)
Tři romové a jeden Rus. (10679x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Dokud mají rusáci vodku, tak jim nic nechybí 

LOOOL tak ti jsou jak slovaci kteří si dají
borovičku a pak jdou vypisovat hovna na
internet.Děcka které ukradnou borovičku jdou pak
vypisovat hovna na agresori.
slovaci? jste zkurvené píče věčně
ožralé a zoofilní.Vy ani nejste lidí,vy jste jen
odpad do kompostu.


ukrajinci v slovenských hoteloch majú zadarmo
chlast čo čakat musí si to odsrat slovenská babka
upratovačka
Mají zadara pálenku z jehličí, to se teda mají.

LOOOL tak jim nezaviď ty mrdko zkurvená
čobolská.Mě to taky sere neskutečně,asi jako každý
čobol.Začni pracovat v tom safari a budeš mít taky
chlast,sice ne zadarmo,ale budeš mít.A možná k
tomu tě někdo pozve na salaš.

nejlepší pohled, když se ruský špíny řežou mezi
sebou 

to jde chrapounim nejlip delat chlapa na zeni a slabsi

LOOOL kokotum čobolským dneska nejde
internet.Putin jim asi sestřelil jedinný vysílač.
A jaký je tu klid bez toho lidského odpadu.


Nyomás vissza a diliházba faszom gyorsan gyorsan!


Dokud mají rusáci vodku, tak jim nic nechybí 

LOOOL tak ti jsou jak slovaci kteří si dají
borovičku a pak jdou vypisovat hovna na
internet.Děcka které ukradnou borovičku jdou pak
vypisovat hovna na agresori.
slovaci? jste zkurvené píče věčně
ožralé a zoofilní.Vy ani nejste lidí,vy jste jen
odpad do kompostu.

ale nájdu sa ešte väčší kokoti,ako si myslíš.....


Piš kurva jako člověk a ne jako totální zkurvený
negramot,když už máš tu potřebu odpovědět na můj
komentář!!!