| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Zalétal si vzduchem.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Bolestivá nehoda (16430x)
Hanzalík na dálnici (30031x)
Noční nehoda (13973x)
Cyklista v Brazílii (16434x)
Koulelo se koulelo... *2* (19053x)
Kamion vs. skůtr (14141x)
Žena za volantem (12767x)
Z prdele klika *21* (19343x)
Ženy na přechodu (18653x)
Tváří v tvář smrti (17168x)
Stihla zastavit než zkolabovala (17991x)
Když Čech předjede slovenskou policii (29693x)
Vyklopil se se školním busem (15403x)
Oživení V12 motou z tanku (21294x)
Real Life GTA - Policejní honička v Los Angeles (14681x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
A bude hůř,až dostanou ty mladý smradi
řidičáky,kteří znají jen jak řídit auto ve
hrách.Počítám tak deset let,a budou tady jezdit
borci s bouchačkama
Tak hoši kdo nemá
zbroják směle do toho bude se vám hodit


LOOOL jelikož jsem velice zdatný a vím,že na
čobolsku neznají pouliční lampy tak to bylo
natočené jistojistě v nějaké rozvinutější
zemi,jako je třeba Rusko.Na slovensku chodí ještě
s baterkama a nikdy nevíš odkud na tebe vyletí
divočák.Slovensko je jedno velké safari i se
zvířatama uvnitř.
Tak zas jim tak technologicky nefandi, to nejsou
baterky, ale lojový lampy


takto sa pepablb ucil jazdit v autoskole. zabudol,
ze somar nema volant, tak nevedel co s tym robit.

Já určitě ne.Já sednu a jedu se vším co má kola-na rozdíl od tebe co nerozjedeš ani kolečko.

Pepan no to smutné že jezdíš na kriplkáre. 

I malinká ťukaná dokáže nadělat paseku
pohonil jsem 
A bude hůř,až dostanou ty mladý smradi
řidičáky,kteří znají jen jak řídit auto ve
hrách.Počítám tak deset let,a budou tady jezdit
borci s bouchačkama
Tak hoši kdo nemá
zbroják směle do toho bude se vám hodit
