| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Magor má divnou uchylku.
Magor má divnou uchylku.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Leze leze... (32373x)
Zlodej (20452x)
Záchrana z hořícího domu (14020x)
Psy napadli dievčinu (17665x)
Poškozený kaďák zralé paničky (33350x)
Brutální gangsta! (22655x)
Špatný dopad na trampolínu (15190x)
Nehoda na čerpacej stanici (14870x)
Profesionální podlézač (17863x)
Tvrdý dopad (20750x)
Extrémní tanec na extrémní pařbě (19010x)
Kozy jako vozy (25389x)
American sucks talent (21384x)
Chramst...chramst...chramst meloun (21254x)
Přejetý motorkář (15745x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Každej kdo se nenechal očkovat je čurák a zaslouží
zdechnout.
Jo a slováci taky.
Tam je mi jedno, kdo se očkoval, nebo ne. Těm
přeju smrt bez ohledu na okolnosti už od tří let,
co jsem začal onanovat když mě máma kojila.


nedokazal som to dopozerat do konca. debilita.


LOOOL a nebyl jsi to ty na tom videu? evidentně ti
chybí sex tak dlouho,že se z tebe stala galapíča.
