Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Pokusil se zabít svou manželku. (Čína).

Poslední komentáře

Johnjan29
Divný ale chci to.
Johnjan29
Proč jim ubližuješ radši mi je půjč na hraní.
Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.

Pokusil se zabít svou manželku. (Čína).

Jen další z mnoha videí z úžasného, komunistického zřízení.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 6 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

fujha 3.17 (29) 06.01.22 10:53

prevarila nudle Smajlík 5

Aspon neojebavaj ty kokot Smajlík 47 toto je niekde na ulici v prahe, tam žije sami kokot feťacky Smajlík 47

Bakterie2 3.22 (9) 07.01.22 22:33

Co má komous společného s bodanim do ženský? Smajlík 34

Aspon neojebavaj ty kokot Smajlík 47 toto je niekde na ulici v prahe, tam žije sami kokot feťacky Smajlík 47

fujha 3.17 (29) 06.01.22 10:53

prevarila nudle Smajlík 5

Spičihněv 3.79 (138) 06.01.22 09:34

Pomsta za výstup ze strany Smajlík 5 Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 06.01.22 13:38

Na stranu. Smajlík 46

Samobodací mlýn Smajlík 5 Smajlík 43



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 8.439 ms