Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Hodně štěstí, při objednávce z Amazonu.

Poslední komentáře

Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.

Hodně štěstí, při objednávce z Amazonu.

Evidentně se s tím zaměstnanci Amazonu neserou.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 15 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Myslím, že byl jenom vystrašený, že přijel do pravěkého česka a bál se, že na něj někdo začne pálit šípy a hovna, proto raději zvolil taktiku prchajícího zajíce a velmi krásně praskl s tím balíkem a jel do píče Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

Takhle se chová ten hovadský cikán HelloGoodbye Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Akorát místo dodávky s balíky jezdí na trakaři, taženým Gulepolykátorovým baranem, s naloženými hovny, které ten doživotní mentální kripl rozhazuje všude v ústeckým cikánským ghettu, kde má chatrč, a pak ten incestní domrdanec pokračuje i zde na Agresorech Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Smajlík 31

Juicey 3.66 (29) 04.11.21 22:44

zas opica, co sa cudujete Smajlík 30

SpeedyCZ 3.39 (72) 04.11.21 16:54

LOOOL znáte ten vtip o pracujícím slovákovi? Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

müszi 3.55 (201) 04.11.21 00:43

Szőrösszarospiča na šichtě. Smajlík 43

Takhle se chová ten hovadský cikán HelloGoodbye Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Akorát místo dodávky s balíky jezdí na trakaři, taženým Gulepolykátorovým baranem, s naloženými hovny, které ten doživotní mentální kripl rozhazuje všude v ústeckým cikánským ghettu, kde má chatrč, a pak ten incestní domrdanec pokračuje i zde na Agresorech Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Smajlík 31

Myslím, že byl jenom vystrašený, že přijel do pravěkého česka a bál se, že na něj někdo začne pálit šípy a hovna, proto raději zvolil taktiku prchajícího zajíce a velmi krásně praskl s tím balíkem a jel do píče Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

Pointa tvýho zkurvenýho příspěvku? Jestli si nám chtěl ukázat, jak moc omezená píča seš, tak v tom pokračuj a cena tě nemine Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36

fujha 3.17 (29) 03.11.21 16:47

evidentne uz raz bol potrety ceskymi lajnami, dvakrat za den si zazit biedu od pepikov nechces. a za dalsie, neriskoval, aby mu ukradli dodavku tie simpanzy. vraj su nebezpecni, ked su vonku z vybehu. Smajlík 59

Fujhajzle, dobrý, na dnešek máš chrapu od hoven vyprázdněnou, tak si dej odchod, nebo tě příště nechám přivázenýho u boudy, ty píčo vylízaná, po hovnech zasmrádlá Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Smajlík 36

pepab 3.40 (60) 03.11.21 17:43

Na to se probudil ze sna a zjistil že to nebylo Česko ale čobolsko.

Gulevator 3.60 (63) 03.11.21 18:05

Ale ale čo tu máme za tlupu makakov s posranými prdelami. Ta verbež sa tu kotí jak masárky na hovne. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 31 Smajlík 42

Ja tu vidím 2 cikánský hovna ze slovenska a jednoho hovnohltního Samojebního chudáka, co rád leští slovenská péra Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Je třeba vás preventivně všechny zašlápnout, vy řídký sračky Smajlík 36 Smajlík 36 HelloGoodbye dostal šlapáka na papulu tak, že je ten cigán až u zemskýho jádra a má předplatný tak na půl roku, šmejd Smajlík 31 Smajlík 31 Fujhajzla jsem seřezal jak psa a teď zpytuje svědomí ve své rozpadlé boudě, ten zablešenec Smajlík 31 No a s tebou si ještě pohraju, cigáne Smajlík 47

KarlosDC1 3.40 (15) 03.11.21 10:04

Co čekat od smradlavý černý opice Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Spičihněv 3.79 (138) 03.11.21 06:17

Řeč těla vypovídá o jeho "nadšení" pro práci Smajlík 19 Smajlík 5 Smajlík 5

RomskiKral 3.22 (54) 03.11.21 06:00

More tohle bi udelal mne tak druhej den jiz nejezdi Smajlík 38

pepab 3.40 (60) 03.11.21 17:45

Neměl by čím jezdit je přesnější.



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 21.385 ms