| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Dělníci si s magorem poradí jedna dvě.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Hromadná fight ve fast foodu (20977x)
Rychlý boxer (26678x)
Fight!!!! (21476x)
Rvačka (20936x)
2x Crazy fights (21256x)
Hlavička, čelíčko (28096x)
Holky v ráži (23594x)
Malý fighter (21177x)
Jedna na bradu od trenéra (21127x)
Policie vs. Fanoušci FC Hradec Králové (20777x)
Během šichty v ruské firmě (22788x)
Rána ze vzduchu (16445x)
Profi KO (20412x)
52x KO! (30589x)
Nedal jim cigára, dostal pořádnou nakládačku (21449x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
ked cech zebra na slovensku o pasteku ale tomu negramotnemu jazyku tu nikdo nerozumie tak pepik dostane abstak

Takhle se taky směju čobolakum,jako ti dělníci.

Magor měli ho zalít do betonu o jednoho blba míň

ked cech zebra na slovensku o pasteku ale tomu negramotnemu jazyku tu nikdo nerozumie tak pepik dostane abstak
Ten český negramotný jazyk vznikl cca o 1000 let
dřív než ta vaše slovenská hatmatilka zprzněním
češtiny díky panu Štúrovy. Ale to ti stejně nic
neříká ty negramotnej mrzáku a o nějakým žebrání
Čechů na Slovensku svědčí jen o tom , jak máš
vymrdáno v hlavě. A když chceš někoho urážet, tak
se snaž, ať to má trochu hlavu a patu. Pyčo


Carl,lepé bych to nenapsal.Utřel si to slovenské
hovno jak snopl který mu vyletěl z nosu.Teď už
může ten mamrd čobolský jedině držet hubu.

Čech na slovensku nikdy nežebrá. Nemá žádný důvod. To vy i přes to vaše zázračné euro radši jdete dělat za koruny.Čímpak to asi bude?
neviem čo to tu pišete negramotnemu jazyku nerozumiem ale to asi preto lebo ste neandrtalci a pedofili v jednom skurvene opice ceske

Neočkovaný volič SPD dostal po piči.


Si delas prdel kdis sem das tohle i deti veskolce
se rvou lip
