| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Klasický den na mnoha benzínkách v USA.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
SHK Hodonín - VHK Vsetín bitka (12001x)
Chlápek vs ženská (17789x)
KO v hokeji (12575x)
Capoeira knockout (13660x)
Králík bojovník (11417x)
Zápasy robotů (12614x)
Anaconda Vs.2 malá prasátka (16805x)
Žralok vs. albatros (12780x)
Bitka 2 školákov (15932x)
Top 5 fights in NHL (11070x)
Karate nehoda (13923x)
Život rozhodčích (13918x)
Extrémní wrestling (16522x)
Karate kid (13997x)
Mortal Kombat (16146x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Všichni maj barvu jak kdyby vymetali saze.
Evidentně je to mezi slovákama.

Do Evropy jen dnes přivezli zachránci přes stovku negrů, toto nás v budoucnu čeká.

USA - zem negrov a buzerantov
zbytočna
krajina
jebnuť tam atomovku

LOOOOOOL i čtyřleté dítě se umí lépe obléct, než
tato negří karikatura


Všichni maj barvu jak kdyby vymetali saze.
Evidentně je to mezi slovákama.


more ma chabr kalhoti jak z roku 96 nebo jde kadit zakeřnak