| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Buď si to přímo ona zasloužila a nebo to budou dělat všem? 
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Magor za volantem (15363x)
Sok z okna (24327x)
Fanoušek Německa (18974x)
Co se stane, když srazíte Romku (26867x)
Kompilace failů za měsíc červenec (18140x)
Lov ryb granátem (21134x)
Divocí koně (17170x)
Mladý fighter z Ruska (24993x)
Řidičova pomsta (16790x)
O fous (19046x)
Teroristický útok v Izraeli (21006x)
Frajeřinka na motorce *3* (16196x)
Mega čtyřkolka (18162x)
Ruský řidič (14857x)
Kompilace řidičů (13302x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

To nebyl test, nekladli žádné otázky

Takhle hluboko mi to do nosu nestrcila a to jsem byl na testu corony 2x

Jen si chtěli s opicí trošku pohrát než jí zase pošlou z veteriny zpátky do kutlochu :D
V rámci boje proti hruzostrasnemu viru provedou
lobotomii půlce narodu
I když zrovna v čechách
mi přijde že ji má už tak 90% populace..Zdar
kokoti jak se máte? 

to je bezny vyter mozgu, chceli zistit ci tam ma nasrane a neroznasa infekciu

To jen vypadá divně, ale takhle si do rypáku bez poškození a bezbolestně tu štětičku zarazí každej, si to zkuste.
Takhle hluboko mi to do nosu nestrcila a to jsem byl na testu corony 2x

Jaks to udělal? Já jsem jako skrytej přenašeč
odrovnal půlku firmy a k testu jsem nikoho
nepřesvědčil, nebyl jsem v zahraničí a přes to
nejel vlak.
Odhalili to až o měsíc pozdějc u
příbuzenstva jednoho z kolegů.
Žádný testy, pouze deportace v kleci zpátky do
Afriky


To nebyl test, nekladli žádné otázky
