| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Magor se polije benzínem a zapálí
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Skvělý start (11045x)
Začátky kaskadéra (11619x)
Backflip (10973x)
Dívka s 56 hvězdičkama na xichtě (11788x)
Sestřich kretenizmu (12164x)
Britains got tatlent - skokan! (11162x)
Když je blbá hlava.... (12393x)
Nepovedený náklad jachty (12377x)
Kytara a kreténci (11084x)
Blbečkové v kempu (11938x)
Rachejtle v poklopci (10476x)
Ženská a bota (11693x)
Kreténizmus 2 (14285x)
Salto mortale (11171x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Moc to nehořelo, nebyla to cinklá nafta? 
celekm slabota, čekal jsem větší plápolák 

Alespoň nebyl tak debilní a šel si uhořet někam do prdele kde to neudělá škodu někomu jinýmu..
celekm slabota, čekal jsem větší plápolák 

Moc to nehořelo, nebyla to cinklá nafta? 