| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Zmrdeček malej,mel by byt utracen v ohnivém babyboxu.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jak kvičí černá svině? (13185x)
Psí kastrace (15181x)
Sebevražda v 1600C (12780x)
Vražda, smrt, zabití (17262x)
Pracovní nehoda (10775x)
Idiot na hácích (10480x)
Kladivo kompilace (11531x)
Šlo to ven celé! (11333x)
Pád lampy (9932x)
Okamžitá karma (11862x)
Poštovní doručovatel (10863x)
Mastný flek (8971x)
Smrt v modlitebně (11381x)
Kompilace poprav a věcem tomu podobných (10309x)
V Mexiku, tam je blaze (10622x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Co s tou malou kurvou do budoucna? Jedině na
součástky, jinak to bude pro lidstvo k hovnu. 

Dobře to dělají... Učí se lidskou anatomii jednou
z něj bude doktor 

Dobře to dělají... Učí se lidskou anatomii jednou
z něj bude doktor 
Chceš pomocí adopce vyřešit problém s tchyní?
Nebo by se chlapec uplatnil ve firmě? 

Ještě nepoznal teplo kozy a už chce řezat
palice...

Co s tou malou kurvou do budoucna? Jedině na
součástky, jinak to bude pro lidstvo k hovnu. 
Přesně, umrdanec malej, zlomit vaz a nechat
chcipnout 

Já bych z něj udělal admina. Horší už to být
nemůže.
