| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Účiné řešení problému s demonstranty.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Spiťan na escalátoru (14926x)
Podpalovač (16061x)
A nedal si pokoj! (16823x)
Parkování *2* (14989x)
Trik na domácí párty (14522x)
Levné elektro (16970x)
Ruští vojáci a jejich vzkaz kámošům z Ameriky (16304x)
Ruská reality show (18725x)
Nepovedený backflip (11646x)
Baculka na houpačce (16738x)
Spitá čubka na párty (21690x)
Pozor, krtina! *3* (13991x)
Dementi na eskalátorech (15228x)
Plešatý machr s bouchačkou (16834x)
Dívku ani květinou neuhodíš! (18373x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Kurva jak si tohle můžou dovolit mrdky černý v
cizí zemi.. naházet jim za plot dvě bedny granátů
a bude klid.


Doufám že to bylo alespoň někde v opičkově..

Dementi mávaj cedulí, zatímco bengo drží brokovnici, fakt idioti
Jediným humánním řešením situace v celé evropě je deportace všech podobných nebezpečných živlů někam daleko do pustiny, obehnat plotem a nechat je tam, ať si dělají co chtějí. Obávám se, že jinak evropa bídně zhyne.

Řešení jenž není konečným řešením je jen odsouvání
problému...
Mé řešení je samopaly a plyn
jako kdysi 
Násilie sa dá potlačiť iba násilím - keby nastúpila menšia garda s gumovými projektilmi tak je v priebehu max.2 dni po demonstraciach.... Ale nakoľko je tam isto po kokot čiernych a muslimov tak sa to nesmie, lebo to by Brusel zdvihák prst. Keby tam boli Neonazi (tiez kokoti ale biely) tak sú biti palicami 24/7

0:36 - ještě na ně spadl nápis kaotic.com!

Revoluce a demonstrace vzdy prinasi obeti...to ale
ceskej narod moc nezna protoze je vzdy hluboko
zarazen v nejaky riti..A co udelas kdyz ti plandaj
nohy a smrady nevidis?no uplny hovno 

Výrobce a montážní dělníky toho plotu zavřít za
obecné ohrožení. 

Kurva jak si tohle můžou dovolit mrdky černý v
cizí zemi.. naházet jim za plot dvě bedny granátů
a bude klid.
