| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Když to neumíš, nejlépe si vem k sobě ještě někoho. Ať pak neležíš v nemocnici sám, ne.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Legrace v Pakistánu (15446x)
Jeho první auto (17629x)
Potkali tramvaj (13491x)
Hromadná poprava v Sýrii (19969x)
Unikl o vlásek smrti (15673x)
Zakempení pákistánci (18004x)
Nasraná černá máma (18594x)
Suchá pata (20416x)
Po náročném alkoholovém dýchánku v kavárně (24179x)
Bitka v Zimbabwe (17811x)
Blondýna za volantem (20675x)
V protisměru (13378x)
Frajer v posilovně (32711x)
Černá huba u policejní stanice (22059x)
Honič v MHD (20509x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

kde je naše holka?Ále jela se projet s tím
šikovným chlapcem 

LOOOOOOL proč na to leze, když s tím neumí


No jo no, ono by se mu tam samotnýmu stískalo

LOOOOOOL proč na to leze, když s tím neumí


Chtěl dělat dojem. Třeba mu to s vozíčkem půjde
líp.


kde je naše holka?Ále jela se projet s tím
šikovným chlapcem 