| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Mlýnek na maso asi úřadoval, je to slušné maso.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jebol na hlavu! (13705x)
Snídaně pro opravdového Agresora (31136x)
Motorkár žije! (17008x)
Z archívu jednoho z vás (29133x)
Ze světa zvířat (16531x)
Ženská žije! (18473x)
Našli ju v džungli (27821x)
Zavraždená medvedia rodinka! (17091x)
Taková menší farma (19355x)
Gangbang puke (42494x)
Snídaně je základ celého dne (24754x)
WTF ??? (23328x)
Masaker na ceste (14177x)
Nevydarená samovražda (20840x)
WARNING: Poprava s motorovou pílou! (107512x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Bola to Allahova vôľa
z tym nikto nič
nenarobi

Vím přesně, co chceš, ale Donutím tě o to prosit,
než ti to dám.


Kdyby měli helmy a hadry na motorku, tak by to
byly maximálně zlomeniny 
Bola to Allahova vôľa
z tym nikto nič
nenarobi

More už iba kožu za sebú po zemi ťahá,tak to je
konec ! 
Nechtěl bych být v kůži toho přeživšího.

Šak su černi kulku jistoty a do kafilérky s nima
