| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Banda bitkařů se porvala v baru v Sofii.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Připravte si žetonky, pojede se prodloužená jízda! (18560x)
Arabský sebevrah (20543x)
Pomsta býků 2 (19228x)
Omráčený (20545x)
Bejkovina (14602x)
Máš ten správný klíč? (35971x)
Během rozhovoru ve fitku (31158x)
Černoušek BuBu při šukačce posvačí (24593x)
Nešťastný osud jednoho favorita, Votvírák 2014 (47653x)
Budíček v letadle (21215x)
Dvě kravičky v bikinách a s bouchačkou v ruce (19822x)
Ze skejtu na čelo (12863x)
Na holky přišlo chcaní (28336x)
Naložil si ve fitku 115kg na vzpírání (21118x)
Pálil gumu na svém CBRu, pak ho poslal do bazénu (15325x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Jeblé,načo to chodí do baru,keď sa to potom ožere
a nevie sa to normálne správať,správa sa to ako
migrant !!!


Bulhaři = cigáni měli se povraždit na vzájem

LOOL doufal jsem kdy sejmou toho zmrda co jen postával u baru jak kokot s černou brašnou..ale jenom se prolítnul..

Potřebovali by špendlík do bicáku kokoti

Tak to m vypadat, rozbít pár hlav, rozsekat celej bar a ukradnout co nejvíc flašek

Barman neměl pod pultem brokovnici?

Jeblé,načo to chodí do baru,keď sa to potom ožere
a nevie sa to normálne správať,správa sa to ako
migrant !!!
