Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Exploze sudu

Poslední komentáře

Johnjan29
Divný ale chci to.
Johnjan29
Proč jim ubližuješ radši mi je půjč na hraní.
Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.

Exploze sudu

Nevím co tam borec vyváděl a jestli to lze kvalifikovat jako pracovní nehodu, každopádně jeba to byla slušná.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 16 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

průša 4.21 (57) 29.08.18 08:02

pěkně mu to nafackovalo Smajlík 2

mmm123 3.67 (6) 29.08.18 01:15

delal nadčasy Smajlík 34

satsugai 3.00 (9) 30.08.18 16:05

Spodní čelist v piči Smajlík 29

jirkadc 4.20 (5) 30.08.18 12:09

Zřejmě Indický vesmírný středisko. Smajlík 5

repulec 3.25 (4) 29.08.18 16:00

Si hrál na Gagarina kokot či co? Smajlík 42

404ERROR 4.67 (24) 29.08.18 15:43

divny ze to bouchlo, pritom to skladovali presne dle predpisu Smajlík 37

Gomolova 4.60 (10) 29.08.18 11:14

Hudba jak z akta x

Henry13 3.52 (33) 29.08.18 09:20

Chemická reakce Chemická reakce ? je děj, při kterém z výchozích látek (reaktantů) vznikají jiné látky (produkty) reaktanty produkty Počet a druh atomů chemických látek se při reakci nemění. Atomy se pouze přeskupují. 2 H2 O2 2 H2O Chemická rovnice ? je zápis chemické reakce vyjádřený pomocí značek a vzorců chemických látek ? na levou stranu rovnice se zapisují výchozí látky, šipkou je naznačen směr reakce a na pravou stranu se zapisují vznikající látky (produkty) Počet atomů na obou stranách chemické rovnice musí být stejný. 2 Cu O2 2 CuO Počet atomů se vyrovnává pomocí stechiometrických koeficientů, které vyjadřují poměry látkových množství výchozích látek a produktů. Většinou se používají nejmenší celočíselné koeficienty. Je-li stechiometrický koeficient roven jedné, v rovnici se neuvádí. Chemická rovnice vyjadřuje: ? které látky reagují a které vznikají ? poměr počtu částic, které se účastní reakce Typy reakcí Chemické slučování (syntéza) ? je reakce, při které z jednodušších látek vznikají látky složitější 3 H2 N2 2 NH3 4 Al 3 O2 2 Al2O3 Chemický rozklad (analýza) ? je reakce, při které se výchozí látka rozloží na dvě nebo více látek jednodušších 2 H2O2 2 H2O O2 (NH4)2Cr2O7 Cr2O3 N2 4 H2O Elektrolýza ? je chemická reakce, která probíhá působením stejnosměrného elektrického proudu na látky v roztoku nebo v tavenině Elektrolýza vody: na záporné elektrodě vzniká vodík, na kladné kyslík (poměr plynů je 2:1) 2 H2O 2 H2 O2

cabanator 4.56 (9) 29.08.18 16:10

Pohonil jsem u tveho komentare Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 29.08.18 17:42

Chemické okienko Smajlík 40 Smajlík 29

xeplion 2.00 (1) 29.08.18 19:17

Co je to chemická reakce? Smajlík 34 Smajlík 37

Henry13 3.52 (33) 30.08.18 14:45

Pohonil jsem také a spolknul

průša 4.21 (57) 29.08.18 08:02

pěkně mu to nafackovalo Smajlík 2

bublischuk 3.78 (116) 29.08.18 07:27

Však ho chtěl otevřít, ne? Smajlík 11

Spičihněv 3.79 (138) 29.08.18 05:41

Sebevražedný sud od ISIS Smajlík 5 Smajlík 5

cabanator 4.56 (9) 29.08.18 03:09

Dobrej efekt Smajlík 5

mmm123 3.67 (6) 29.08.18 01:15

delal nadčasy Smajlík 34



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 13.845 ms