| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Špatně postavený žebřík, tvrdý pád a následné vypnutí. Pomoc zavolala až desetiletá dcera, která otce našla v bezvědomí.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Vášnivý hráč (17775x)
Snowboarding (12010x)
Rozzlobil ho (16785x)
Víla s vínem (20898x)
Opité ruské ženy vs. auto (22446x)
Už mám natankované (16931x)
Vstoupil do něj duch svatý! (31284x)
Slovenské ne-dámy na toaletách (35903x)
Motofrajer (12600x)
No fuj (12629x)
Pohádal se se starou (14227x)
Hysterka u Mekáče (19199x)
Dneska prostě umřu (17098x)
Diskuze na silnici v Rusku (14227x)
Trans gay hádka (23692x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Kdyby na základce ve fyzice dával pozor tak by si
ten žebřík postavil pořádně 

Proč to nechává běžet naprázdno? Zbytečně si plácá
benzín 
Nevím co čekal,takový buřt a ten žebřík byl
očividně hodně prohnutý.A ty prkna,no jak to asi
mohlo dopadnout 

jo, a střecha je taky prohnutá jako kráva !


No tak si dal při práci šlofíka a co jako?


Celej duran nauc se uz kurva gravitaci mongole

nechápu jak může spát když mu vedle hlavy vrčí ten
fukar 

Ako málo stačí k tomu aby sa človek už iba vozil


To je dobře, že se dementi zabijou sami 

tak si taky muze oprit zebr akorat uplny kokot-
takze se jeste rozjebal malo. To je tak kdyz jde
nekdo delat kokotony s fukarem na strechu

Kdyby na základce ve fyzice dával pozor tak by si
ten žebřík postavil pořádně 

Neměl si ho postavit na to listí v prví řadě
ten rebrik je made in usa od firmy Werner. pri normalnom pouzivani sa z neho neda spadnut. zakriveny je preto ze ma kamera rybie oko.